Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
Wielka ENCYKLOPEDIA tuningu silników Diesla 1.9 TDI VP

Wielka ENCYKLOPEDIA tuningu silników Diesla 1.9 TDI VP

Wielu z was po odcinku dotyczącym tuningu 1.8 Turbo prosiło o odcinek analogiczny, lecz związany z dieslem. Wojtek pozbierał wszystkie informacje i wyszła z tego niezła encyklopedia wiedzy 🙂

#tuning #diesel #tdi
————–
Patronite: https://patronite.pl/povagowani

Ściągniete z Youtube Autochiptuning24.pl/ profesjonalny chip tuning, elektronika samochodowa i DPF/ FAP OFF w Warszawie. Chip Tuning, usuwanie filtrów DPF, Serwis FAP, mechanika, Warszawa i okolice.

Auto Tuning – Chip tuning. Ponad 35000 wersji silnikowych w V-Tuning. Filtr: Wszystkie rodzaje; osobowe; dostawcze; ciężarowe; rolnicze.Chip tuning polega na zwiększeniu mocy pojazdu poprzez modyfikację programu sterującego pracą silnika. Wszyscy producenci samochodów pozostawiają rozwiązania dla Tuningu.

Profesjonalny chiptuning i tuning silników diesel i benzyna (również ciężarowe), chip tuning – zwiększ moc, obniż spalanie. Chip Tuning Chiptuning xHP Naprawa DPF EGR AdBlue BMW Mini inne. Usługi motoryzacyjne » Naprawa i serwis. Chip tuning samochodów Warszawa, hamowania, podniesienie mocy samochodu Warszawa, modyfikacje mechaniczne auta. Chip tuning wszystkich marek..

Profesjonalny tuning samochodów na odległość. Zgraj oprogramowanie samochodu, prześlij nam. Zmodyfikujemy go dla uzyskania lepszych parametrów pracy.

22 thoughts on “Wielka ENCYKLOPEDIA tuningu silników Diesla 1.9 TDI VP

  1. Witam. Mam pytanie . Posiadam 1.9 TDI AHU 90KM. Chciał bym tak jak w filmie założyć turbinę od xantii 1.9TD. Czy oprócz montażu muszę jeszcze ingerować w nastawy komputera ? I jak dużo kłopotów mogę napotkać przy zmianie z trybuny seryjnej na tą z xantii ? Pozdrawiam .

  2. Jeszcze warto dodać trochę o chemii. Wiadomo jak nam coś padnie to zmieniamy i to na lepsze ale reszta zostaje stara. Płukanka silnika, płukanka wtrysków, zmiana oleju co 10tys. Filtry paliwa powietrza oleju.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!