Zadzwoń +48 570 933 114

E-mail: naprawahybrydy@gmail.com

Otwarcie: Poniedziałek do Sobota
8:00-19:00

USZKOZE BMW E60 550i JEST JAK NOWE DO TEGO Dodge HELLCAT I NOWE BMW X5 M-power

USZKOZE BMW E60 550i JEST JAK NOWE DO TEGO Dodge HELLCAT I NOWE BMW X5 M-powerMÓJ NOWY SKLEP INTERNETOWY:
https://leszkomoto.pl

SAMOCHODY Z AMERYKI
https://amerykacars.pl

Jeżeli masz problem z wysokością odszkodowania lub miałeś szkodę za ostatnie trzy lata daj nam znać , bo prawdopodobnie Twoje odszkodowanie zostało zaniżone !!!!

link do strony:
https://terazdoplata.pl/leszkomototv/

Partnerzy kanału LESZKOMOTOTV:
https://leszkomoto.pl
https://motolock.com
https://amerykacars.pl
https://tec2000.pl
https://terazdoplata.pl
https://kancelaria360.pl
https://pimautoserwis.pl
http://slineserwis.pl

#amerykacars #tec2000 #carvertical

pozdrawiam
Grzegorz 😉

WSPÓŁPRACA:
WhatsApp: leszkomototv
Instagram: leszkomototv
FB: leszkoMotoTV
poczta email: glgroup@wp.pl

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

26 odpowiedzi na “USZKOZE BMW E60 550i JEST JAK NOWE DO TEGO Dodge HELLCAT I NOWE BMW X5 M-power”

  1. Sam bym się chętnie pokusił na auto z USA, problem jest taki, że często zmieniam auta (niektóre nawet pół roku ze mną nie wytrzymują, a raczej ja z nimi), później bardzo ciężko takie auto sprzedać… auto z Niemiec złożone z 3 innych przez turka "Panie toż to okazja", auto z USA z pełną dokumentacją uszkodzenia.. "Panie, to na złom, a nie na ulicę".

  2. Moment, moment. Tam dwa razy w tym e60 bym spojrzal czy kolo stoi prosto. Jeżeli nie, to zabawa dopiero się zaczyna. Raz ze zawieszenie, dwa, ze sanki i geometria. A trzy, co najdrozsze: maglownica. Ktora moze byc z active steering. Nie mówię, ze to na pewno mina. Ale nie bez przyczyny taki woz mogl mieć szkodę całkowitą choc wygląda z góry na draśnięty.

  3. Cześć Grzesiu, dupę wysmarujesz masłem extra i też będzie uch i ach. Zdrówka 💪👏👍 i oczywiście pozdrów Olusia z całą familią 💪💪🤜🏻🤛🏻🇵🇱😘🖐️🏍️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń!