Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
Jedyna taka Syrena z silnikiem V8 pod maską! #Legendy_PRL

Jedyna taka Syrena z silnikiem V8 pod maską! #Legendy_PRLOglądaj „Legendy PRL” w TVN Turbo oraz Player.pl:
https://player.pl/playerplus/programy-online/legendy-prl-odcinki,44/odcinek-1,S12E01,18518 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Autorski program Patryka Mikiciuka, pokazujący niezwykłą historię pojazdów, które w przeszłości królowały na naszych ulicach. To opowieść nie tylko o wspaniałych maszynach, ale i o niezwykłych ludziach, którzy je tworzyli i używali. To program który w ostatnich latach stworzył modę na samochody z epoki PRL!

#tvnturbo #patrykmikiciuk #legendyprl

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

22 thoughts on “Jedyna taka Syrena z silnikiem V8 pod maską! #Legendy_PRL

 1. Przepiękne autko
  Nie rozumiem dlaczego nie można wznowić produkcji ?
  Na 100 % Bardzo dużo ludzi chciało by być właścicielem takiego ślicznego auta
  Brawo 👌👍
  Jest Pan wielki
  Cudeńko

 2. Nie chciałbym wyjść na malkontenta – ale co w tym samochodzie tak naprawdę zostało ze Skarpety? Zmieniła się nawet linia dachu. Zdecydowanie na plus, że pozostawiono metalową syrenkową deskę. Najczęściej w tego typu projektach jest wsadzona plastikowa z nowoczesnego wozu.

 3. Mieszkam we wloszech. Do morza mam 300 m. Co dzien rano mam pod domem Ferrari i inne bolidy , uwierzcie nikt nie zwraca na to uwagi , to sie juz przejadlo , ostatnio jak zaparkowal Mustang Mach1 z 69r. zaznacze ..silnik 12 w rzedzie …..ludzie!!!!! Poezjia glosu silnika !!!w stanie karoserii agonalnym to nawet przyjechala TV. I nagrala z gosciem wywiad , cos pieknego a te zegary !!! I lewar wysokosci 40 cm od automatu !! Na Ferrari nikt nie patrzyl!!!!!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!