Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
Dodatkowe konie w AUCIE ZA KILKA Groszy??? Czyli po co nam Termika w Aucie. ABC TUNINGU#4

Dodatkowe konie w AUCIE ZA KILKA Groszy??? Czyli po co nam Termika w Aucie. ABC TUNINGU#4Termika w naszym samochodzie pełni często bardzo ważną funkcję, często powoduje utraty dużej ilości mocy, jak temu zapobiegać i jak poprawić fabrykę i ile to kosztuje zobaczcie w dzisiejszym odcinku. Opowiemy wam wraz z właścicielem największego sklepu tuningowego w Polsce FMIC.

Szukasz dobrych części tuningowych do swojego auta? Zajrzyj koniecznie do ekipy FMIC
————————————————————————————
https://www.facebook.com/FMICPL
https://allegro.pl/uzytkownik/FMIC_PL
————————————————————————————

STREFA OKAZJI I PROMOCJI Allegro dla widzów M4K
——————————————————————————
https://na.allegro.pl/PROMO_M4K
——————————————————————————
Szukasz tanio ubezpieczenia? Koniecznie zajrzyj na Mubi.pl
specjalnie dla widzów M4K przygotowano ofertę za zakup dowolnego OC wraca na twoje konto 150zł
——————————————————————————————
https://mubi.pl/milosnicy4kolek/
———————————————————————————
Nie kupowałeś polisy w Mubi? Zgarnij 150 zł + 700 zł za polecanie
———————————————————————————

WALIZKA NARZĘDZI BY M4K GARAGE z Autografem i wieloma dodatkami
—————————————————————————————
https://allegro.pl/oferta/limitowany-zestaw-narzedzi-m4k-garage-latarka-9524605987
—————————————————————————————
Meble warsztatowe których się nie powstydzimy 🙂
——————————————
http://fastservice.pl
——————————————

CHCESZ OTWORZYĆ Z NAMI WARSZTAT M4K GARAGE?
NAPISZ tutaj: franczyza@m4k.pl
—————————————————–
WARSZTATY M4K GARAGE sprawdźcie co u nich:
https://www.m4kgarage.pl/
—————————————————–
🛠M4K GARAGE – profil główny całej sieci
https://www.facebook.com/m4kwarsztat
https://www.instagram.com/m4kgarage/
🛠M4K GARAGE SZCZECIN – w przygotowaniu
https://www.facebook.com/m4kszczecin
https://www.instagram.com/m4kgarageszczecin/
🛠M4K GARAGE KIELCE
https://www.facebook.com/m4kkielce
https://www.instagram.com/m4kgaragekielce/
🛠 M4K GARAGE WROCŁAW
https://www.facebook.com/M4KGarageWroclaw
https://www.instagram.com/m4kgaragewroclaw/
🛠 M4K GARAGE KOŚCIERZYNA
https://www.facebook.com/m4kkoscierzyna
https://www.instagram.com/m4kgaragekoscierzyna/
🛠 M4K GARAGE SZEMUD
https://www.facebook.com/m4kszemud
https://www.instagram.com/m4kgarageszemud/

WSPÓŁPRACA
wspolpraca@m4k.pl
KONTAKT dla widzów
info@milosnicy4kolek.pl

#abctunignu #termoizolacja

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

27 thoughts on “Dodatkowe konie w AUCIE ZA KILKA Groszy??? Czyli po co nam Termika w Aucie. ABC TUNINGU#4

  1. Hej. Misiek się trzyma i dam 10 na 10/9 ale to i tak 10. Jednak fmic mógłby się troszkę poprawić. Chociaż jest dobrze to mogło by być 5. Kupiłem intercooler do Audi s3 8l I mimo rozmowy zapewniającej ze zestaw będzie idealnie pasował….. Było już po czasie reklamacji… Rury podciśnienia nie pasowały jak trzeba…. Moim zdaniem Fmic to dobra marka, jednak zawsze zostaje taka luka którą można by było poprawić. Pozdrowienia, Zdrowia, aby był czas na poprawę 😀

  2. Ale mnie kusi dać tam do Was swojego Suzuki SX-a… (podniesienie mocy i niutonometrów trochę by się przydało). Nawet o tym gadaliśmy przy okazji pewnej akcji na kościerskiej pływalni. (wiosna 2021) . Pozdrawiam.

  3. Poruszony jest temat izolacji od wytwarzanego ciepła, czyli odgrodzenia innych elementów żeby się nie przepaliły, przegrzały itp. A jak jest z odprowadzaniem tego ciepła? Jak z wytrzymałością samych miejsc które się grzeją i wpływu na ich wytrzymałość?

  4. Mam rozumieć że wraz ze wzrostem temperatury silnik traci moc…to jak obniżę temp. w seryjnym aucie bez żadnych modyfikacji to wzrośnie mi moc auta ? PS.mozliwe, że była udzielona oona to pytanie ale nie obejrzałem do końca bo Michu nie był w formie… Pozdrawiam

  5. @m4k zrob test plynow do czyszczenia ukladow wtryskowych czy takie cos pomaga faktycznie oczyscic uklad czy tez jest jakiś "domowy sposob" na poprawe pracy ukladu wtryskowego typu zalewanie nafta czy wd40 wtryskiwaczy.

  6. Siema Miłośnicy, mam pytanie co do tematu poruszonym w odcinku. Mianowicie chce owinąć kolektor wydechowy w silniku diesla turbodoladowanym, chce aby pełniło to w głównej mierze role wizualną i izolacyjną, i teraz pytanie moje czy nie będzie to w jaki kolejek sposób szkodzilo turbina, jest to Jeep więc nie będzie się on nigdzie ścigał, w terenie też nie jest nim jezdzone. Pozdrawiam Milośników i Miłośniczki🖐👊
    Szerokości na drodze 😊🚘

  7. Jak to jest z tym że agenta płace +/- 600 PLN z nnw i ass, a na mubi i czy innych porównywarkach 850. Michu jak to możliwe że tyle tych biur jest i one się otrzymują kiedy według ciebie i innych kanałów motoryzacyjnych mubi czy inne tego typu rzeczy są warte uwagi?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!