Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
Bmw 316D F30 - będzie męski przyrost! | Chiptuning od kuchni

Bmw 316D F30 – będzie męski przyrost! | Chiptuning od kuchniHejo hej
Upały na hamowni wiec robota trochę mecząca sie robi ale nawet w takich temp można uzyskać męskie przyrosty jeśli zaczynamy zabawę z kastratami czyli silnikami celowo zdławionymi przez producenta.

BMW F30 316D to bliźniak mech wersji 318D jesli chodzi o serduszko pod maska.

Jak wyszedł egz na rolkach? Zapraszam do oglądania !

#chiptuning #bmw #hamownia

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

23 thoughts on “Bmw 316D F30 – będzie męski przyrost! | Chiptuning od kuchni

  1. Sześć Robert 😎 To tak jakby, zaprzęg na 2 hp przez wydłużenie dyszla wpiąć silnego, młodego i narowistego ogiera. Efekt musi powalać 😁 Tym samym jedno miejsce zostaje wolne, stąd pytanie. Ile zapasu zostaje? Jak to bawarczycy wykombinowali, że się da choć ueae itd. w kastracji szuka forsy na nowe stołki pod stare dupy. ps. MAN TGL 18.250 , kucy, zrywu itd. mu potrzeba bo stary muł z osłem to teraz szatany. Ma tylko 4 wiosny i 1/2 bańki na karku. Poradzisz coś na to ???

  2. Cześć sąsiad. Dla nabity kiedyś robiłeś pomiary gruzu pomieszanego ze śmieciami. Mam do dyspozycji W202 C180 automat 4gang 1995. Przebieg autentyczny pawie 2oo.ooo km. benz/gasss, od nowości w rodzinie. Jeśli byś miał ochotę to jest do zabawy za płotem. Parchy rdzy są, mechanika PERFEKT, koła fabryka, guma zimowa. /Pierwszy 16v podobno od Daimler-Benz./ Pozdrawiam!

  3. Robercie, złosze się do ciebie ze swoim kastratem, Renault Master 2022 135 koni, podobno silnik identyczny co wersja 180 koni. Mam nadzieję że da się zaatakować 200+😈

  4. Mam takie coś jak G20 320e. Czyli o tyle ciekawy przypadek, że jest to właśnie taki „kastrat” bo elektryka i sam silnik spalinowy identyczne jak w 330e. Seryjnie 204 KM i w przeciwieństwie do 330e nie ma opcji eXtraBoost. Jakie przyrosty mogą z tego wyjść ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!