Zadzwoń +48 570 933 114

E-mail: naprawahybrydy@gmail.com

Otwarcie: Poniedziałek do Sobota
8:00-19:00

COOBCIO GARAGE: Chip Tuning Rudy Nissan 350Z VQ35DE 0-100km/h poprawiamy przyspieszenie samym softem

Mechanik i Elektryk Warszawa – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk +48 512 149 689Facebook warsztatu: https://www.facebook.com/coobcio/
Instagram: https://www.instagram.com/__coobcio__/
Strona: www.coobcio.pl

Nissan 350Z z poczciwym VQ35DE – katalogowo o mocy 280KM czasami podają że 286PS…
Tym razem poprawiliśmy jego osiągi bez hamowni lecz mierząc i sprawdzając czasy przyspieszenia.
Ku naszemu zaskoczeniu samym softem naszego autorstwa udało się poprawić sprint 0-100km/h o zacne 0,7 sekundy z czego jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony 🙂 🙂 🙂

Zapraszamy na Seans !
Coobcio

Ściągniete z Youtube Autochiptuning24.pl/ profesjonalny chip tuning, elektronika samochodowa i DPF/ FAP OFF w Warszawie. Chip Tuning, usuwanie filtrów DPF, Serwis FAP, mechanika, Warszawa i okolice.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk +48 512 149 689

44 odpowiedzi na “COOBCIO GARAGE: Chip Tuning Rudy Nissan 350Z VQ35DE 0-100km/h poprawiamy przyspieszenie samym softem”

  1. i cyk, w krajach cywilizowanych typu Norwegia Szwajcaria, a coraz czasciej i NIemcy auto miałoby zatrzymany dowód za brak KATów, za przekroczoną kilka razy emisje.KATn(sprawny) ma skutecznosc conamniej 90 procent, czyli emisja zwiekszona o kilkaset procent. W sumie nic dziwnego ze wsumie uzyskania wiekszej mocy o kilka procent, emisja wzrasta kilkaset procent, jest to juz uznawane za przestepstwo. W tych krajach legalny tuning zaczyna sie od zapytania o wieksze sportowe akcesoryjne KATy ktore przerobią wiecej spalin.

  2. Jak oglądam Ciebie Coobcio, to w takiej wersji (moim zdaniem) jest prawidłowo. Jesteś jednocześnie gościem i gospodarzem swojego kanału. O tyle fajniej, że nie musisz dostosowywać się np. do Jagody i w połowie zdania kończyć a u Basi hamujesz język i właśnie nie tylko język, ucieka coś istotnego jeszcze. Choć też lubię oglądać u Basi, żeby nie bylo. Kapitalnie. Pozdro

  3. Gdyby nie to mielenie na jedynce to by ta fura miala ekstra czas . Po właścicielu widac ( Tak mi się zdaję przyjemniej ) ze zanenta zadziałała teraz czekac aż polknie haczyk i dopierdoli mocy 🙂 .
    Wozidlo piekne chociaż wiadomo to się znudzi tamto fajniejsze i to jego i zrobi co zechce . Jak dla mnie widza , zeta bardzo ladna zrobiona ze smakiem . Nic tylko dbac i tankować .

  4. Kubuś!Kup chłopie swoją hamowanie, bo widać ze czasem Twoja robota koliduje z robota Kiwiego, tłumaczone ze „dziś będzie inaczej”
    Nie wyobrażam sobie dać komuś auto, a każde było modyfikowane, i nie dostać wykresu przebiegu momentu i mocy. 🙈

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now ButtonZadzwoń!