Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
Mercedes GLC 220 CDI w253 dziura w tłoku. Om651  Chip tuning robi niespodzianke.

Mercedes GLC 220 CDI w253 dziura w tłoku. Om651 Chip tuning robi niespodzianke.Nie chodzi na wszystkie cylindry

2.2 cdi om651

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

15 thoughts on “Mercedes GLC 220 CDI w253 dziura w tłoku. Om651 Chip tuning robi niespodzianke.

  1. Auto ma ewidentnie przejechane ponad 700tys. Napewno miał zastosowany filter km aby raty leasingowe były niewielkie, to taka nowa praktyka krajów zachodu, wtajemniczeni wiedzą o co chodzi 😉

  2. Witam! Ja mam takie pytanie z innej beczki zamierzam kupić W205 w dieslu tylko nie wiem z którym silnikiem OM651 (170 czy 204 KM) chodzi o to który jest mniej awaryjny?Pozdrawiam!

  3. To nie tuning ziomeczku, om651 ma fabrycznie wadliwy intercooler w którym zbiera się woda po każdym odpaleniu zaciaga do silnika i rozwala tłok. Nie pamiętam na których cylindrach się to dzieje ale kolektor sciagniesz i bedzie wsio jasne. No chyba, że na mapach podlali to inna sprawa

  4. NIe pierwszy taki przypadek. Magicy co to wgrywają nie wiadomo co i nie wiadomo nawet ile auto ma mocy są wszechobecni. A potem dziurki w tłokach sie robią. Najpierw właściciela kusi niska cena pseudo tuningu a potem drogo płaci za naprawę

  5. Mam om651 w C klasie z 2011 roku, 200k na blacie i jeżdżę z chiptuningiem od V-tech Pomorze już około 70 tys. Nie wiem czy powinienem się zacząć bać czy nie 😅
    Jak na razie wszystko hula w silniku tak samo jak przy zakupie, a przynajmniej tak mi się wydaję…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!