Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
Coobcio Garage - chiptuning Saab 9-5 2.0T

Coobcio Garage – chiptuning Saab 9-5 2.0TDo Coobcio Garage przyjechał Saab 9⁵ z silnikiem 2.0T na podniesienie mocy 💪 Zobaczcie jak to wpływa na osiągi tego auta! 🔥

Sklep z bluzami:
stardruk24.pl/sklep/11-coobcio

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

24 thoughts on “Coobcio Garage – chiptuning Saab 9-5 2.0T

  1. Ciekaw jestem jak i czy zmieniają przepływy wkładki K&N w porównaniu z serią. Są też ciekawe wkładki gąbkowe Pipercrossa, które podobno nawet zwiekszają przepływy do 30%. Dobry temat do odcinka testowego😊 Sam się zastanawiam nad gąbką do 1.9😊

  2. kurrrwa Panowie. Miałem to samo w 2.3 t 230km. Ja pierdole gdybym go przytrzymał oddałbym w takie jak Wasze ręce żeby z niego wykrzesać co sie da i odjebać go na cacy. Kurwa jaki ja byłem głupi że ja to auto sprzedałem jakiemuś pojebanemu handlarzowi, który na samochód patrzy przez to ile na nim zarobi, a nie na to jaki samochod w ogóle kupuje. marka kurevsko niedoceniona w naszym kraju. Saaba może nie ciężko kupić, ale sprzedać na prawdę ciężko. Mój zajebisty saab. Kurwa. Taki sam. Pozdro

  3. Pacjent Laguna 3 2.0 dci automat 150km
    Będzie robiony dolot z nierdzewki i większy culer do tego lepiej będzie załadować downpipe 2.75/3 cale i sportowe katy czy wystarczy zmienić sam downpipe? auto na trasy żeby w środku było cicho a auto jechało więc reszta wydechu seryjna?

  4. Mam pytanie chce kupić porsche carrera z silnikiem 300 KM i chciałbym zrobić z niego torpedę 800 KM czy potrafiłbyś to zrobić oczywiście także wzmocnić hamulce włożyć mu brembo ile u ciebie by to kosztowało

Dodaj komentarz

Zadzwoń!