Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
Honda Civic 1.5 Turbo pakiet 219 KM i 305 Nm bez chip tuningu  LSPI/SPI & Friction Solution 44tuning

Honda Civic 1.5 Turbo pakiet 219 KM i 305 Nm bez chip tuningu LSPI/SPI & Friction Solution 44tuningNowe technologie na podbudowie prawie 30 lat doświadczenia firmy Panther P52 jak i 44tuning Performance Center już teraz pozwalają bez chip tuningu uzyskiwać znaczącą poprawę osiągów a zarazem wzrost trwałości i minimalizowanie fabrycznych, seryjnych problemów wielu silników. W tym przypadku silnik 1.5 Turbo 182 KM, który posiada seryjny nierozwiązany od początku ich produkcji problem z nadmiernym przedostawaniem się benzyny do oleju i bardzo szybki jego degradowaniem. Zastosowanie pakietu minimalizowania negatywnych zjawisk LSPI/SPI & Friction Solution przyczyniło się w przypadku tego egzemplarza do osiągnięcia 219 KM i 305 Nm bez konieczności wykonania chip tuningu. Do tego zmniejszyło się degradowanie oleju silnikowego, silnik po zastosowaniu nanotechnologii Panther P52 posiada warstwy ochronne (metalowo-ceramiczno-karbonowo-grafenowe), dysponuje znacznie lepszą sprawnością,, niższą temperaturą oleju silnikowego, lepszą kulturą pracy, dynamiką i mniejszym zużyciem paliwa. Pakiety LSPI/SPI & Friction Solution dostępne są u nas do wielu silników, również w formie sprzedaży wysyłkowej. Po więcej informacji spraszamy na www.44tuning.pl www.lspisolution.pl tel. 604532800

Ściągniete z Youtube Chip tuning, elektronika samochodowa, DPF/FAP OFF to tylko niektóre z usług, które Autochiptuning24 świadczy klientom na terenie Warszawy. Chiptuning, demontaż filtrów cząstek stałych, serwis FAP, prace mechaniczne to usługi, które można wykonać w okolicach Warszawy.
Elektryczne podejście do zwiększania mocy silnika jest znane jako remapowanie ECU BMW. Usługa może być wykonana w naszej lokalizacji lub bezpośrednio w siedzibie klienta, gdziekolwiek się znajduje. Gwarancja!

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!