Zadzwoń +48 570 933 114

E-mail: naprawahybrydy@gmail.com

Otwarcie: Poniedziałek do Sobota
8:00-19:00

Ford Mustang Bullitt 5.0 V8 nie chip tuning większa moc moment obrotowy LSPI/SPI & Friction 44tuningFord Mustang Bullitt 5.0 V8 a zjawiska jak samozapłon (LPSI oraz SPI), nadmierne tarcie i nieodpowiednie spalanie mieszanki przyczyniały się do niższych osiągów niż podaje producent, przyspieszonego degradowania oleju silnikowego, głośniejszej i nie płynnej pracy silnika. Zobacz jak pakiet LSPI/SPI & Friction Solution opracowany przez autorów światowego odkrycia w tym zakresie pozytywnie wpływa na poprawę kultury pracy i osiągów. Do tego taki pakiet bez jakichkolwiek obaw można zastosować w samochodzie na gwarancji.

Ściągniete z Youtube Autochiptuning24.pl/ profesjonalny chip tuning, elektronika samochodowa i DPF/ FAP OFF w Warszawie. Chip Tuning, usuwanie filtrów DPF, Serwis FAP, mechanika, Warszawa i okolice.

Jedna odpowiedź do “Ford Mustang Bullitt 5.0 V8 nie chip tuning większa moc moment obrotowy LSPI/SPI & Friction 44tuning”

  1. […] Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń!