Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt

CHIP tunning TESLI BOXem czyli co daje chip w EV Teslą po Polsce 26Wydawało by się, że CHIP TUNNING – BOX to produkty nie dla elektrycznych samochodów! Czy to prawda? Czy BOX podpięty do kabli jak w TDI może coś zdziałać w przypadku auta elektrycznego?
NA to pytanie odpowiadam testując produkt jednej z najbardziej znanych firm tuningowych w Polsce!

Ściągniete z Youtube Autochiptuning24.pl/ profesjonalny chip tuning, elektronika samochodowa i DPF/ FAP OFF w Warszawie. Chip Tuning, usuwanie filtrów DPF, Serwis FAP, mechanika, Warszawa i okolice.

25 thoughts on “CHIP tunning TESLI BOXem czyli co daje chip w EV Teslą po Polsce 26

  1. Mozliwe ze to działa . Moim zdaniem jednak za krutki dystans i za niska predkość . Przy autostradowej predkośći wiecej by szarpło z baterii i by było lepiej widać . Tutaj to było takie jezdzenie w koło komina więc czy to ma aż takie znaczenie czy się przejedzie 400 km czy 440 skoro i tak bateri przez dzien nie rozładujesz pewnie . A na autostradzie to już może mieć znaczenie te dodatkowe 10 % . Jeszcze jest pytanie co ten box robi z moca/przyspieszeniem ale to by było trzeba na hamownie . Skoro te tesla taka elektryczna to zastanawiam się czy tego samego nie idzie ogarnąc bez boxa samym programem .

  2. Rozumiem, że urządzenie to odcina hamowanie regeneracyjne, to ja mam pomysł na małego moda tego moda ^^ Druga wtyczka do peda… Dźwigni hamulca i poprzez położenie nogi na nim regeneracyjne uruchamia się ponownie. Nie jeździłem elektrykiem, ale wydaje mi się że to by był efekt pożądany 🙂 Proszę , niech wypowiedzą się użytkownicy elektrykiów, jak widzieliby taki pomysł 🙂

  3. Reasumujac. Jak jedziesz po autostradzie ze stala predkoscia , to z boxem nigdzie dalej 10 % nie pojedziesz. To ma jako taki sens w miescie. Ja zamiast boxu, po prostu sam wrzucam na neutral manetka.

  4. Po obejrzeniu kilkunastu odcinków wniosek jest jeden tzn. Wydaj na tesle pierdyriald a potem dołóż ćwierć pierdyrialda na mody abyś mógł dojechać do Krakowa w 2 dni zamiast w 3. Facet weź uczciwie prezentuj sprawę a nie lansujesz na siłę wyższość gówna nad twarożkiem. Kto ma kupić tesle to i tak ja kupi. Mów o plusach i minusach. Malujesz trawę na zielono. Może po prostu uczciwie przedstaw sprawę że Twoje mody usprawniają Tesle . Według mnie zabijasz chęć do posiadania elektryka.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!