Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt

#206 CHip Tuning AgroEcoPower Claas Arion 440 OrkaOrka po Modyfikacji silnika.

Ściągniete z Youtube Autochiptuning24.pl/ profesjonalny chip tuning, elektronika samochodowa i DPF/ FAP OFF w Warszawie. Chip Tuning, usuwanie filtrów DPF, Serwis FAP, mechanika, Warszawa i okolice.

43 thoughts on “#206 CHip Tuning AgroEcoPower Claas Arion 440 Orka

  1. Oj Greta płacze😀.
    Uważaj na temperaturę silnika. Jak przegrzejesz to wypluje uszczelke. Reszta powinna być ok bo tu tylko ci silnik pewnie mapowali. Kolega mapował deutza z 100 na 125. Spalanie spadło moc i temperatura silnika wzrosła.

  2. Witam. Po modyfikacji nie świecą się żadne błędy czy kontrolki od np. adblue? Też zrobiłem w agroecopower ariona 430 z 96KM na wałku na 124KM i 550NM. Z tym że zaświeciła mi się kontrolka od większej emisji spalin, chłopaki (koledzy) z serwisu stwierdzili że ciągnik nie poszedł w robotę tylko po podwórku jeździł i mogło się nagromadzić, po przepaleniu na obrotach problem znikł.

  3. Nie poprawia się fabryki. Silniki w tych ciągnikach i tak są wyżyłowane(z małej pojemności duża moc).Po podniesieniu mocy wzrasta temperatura i obciążenie elementów roboczych w silniku co przekłada się na jego bardzo szybkie zużycie.

  4. Nie wypluje uszczelki bo te silniki i skrzynie są przewidziane do Axosa 340. Wszystko sprawdzone czy można modyfikować w Claasie ale nie w Polsce bo nie udzielają rzekomo takich informacji, teraz jest moc💪💪💪💪🏋️‍♀️🏋️‍♀️🏋️‍♀️🏋️‍♀️

  5. Wszystko fajnie ale mechanicznych pomp nie robią. A Claas Axos 320 ma pompę mechaniczna w oryginale to bardzo mulasty z 87 zrobiony na 110KM plus dołożona chłodnica intercoolera bo trochę łapał za wysoką temperaturę. Po mojej modyfikacji jedzie ja Twój Claasik. Pług co prawda ustawiony na 180 ale jedzie podobnie. Życzę oszczędności na paliwie, szybszej pracy no i oczywiście bezawaryjności.

  6. Na testy w tym roku miałem ariona 450 i orałem pługiem maschio unico szerokość robocza 1.8m i powiem że parametry pracy miałem takie same jak ty na filmie, jedyny plus jaki miała wersja testowa to przekładnia 6 a nie 4 i jednak do pracy w polu przydaje się te 2 dodatkowe przełożenia

  7. Nie opłaci się brać nowego ciągnika w najwyższym modelu tylko lepiej niższy bo wszytko to samo tylko później zmiesz mapę silnika i różni się naklejka na masce a w kieszeni zostaje na dobre wyposażenie dodatkowe

  8. Pany a kiedyś c360 się jechało zimą remąty i też było dobrze wiem że ta technika poszła ale jakim kosztem rolnika pomału poprostu na to nie stać a będzie gorzej bo nato wygląda ….

Dodaj komentarz

Zadzwoń!