Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
Chip tuning bmw e90 318d 122 Km. Stage 1 152 Km 340 Nm Ladyga hamownia, wykres , przyspieszenie

Chip tuning bmw e90 318d 122 Km. Stage 1 152 Km 340 Nm Ladyga hamownia, wykres , przyspieszeniewww.chiptuningpro.pl Buy chip tuning file online m.ladyga@autoserwis.co

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

3 thoughts on “Chip tuning bmw e90 318d 122 Km. Stage 1 152 Km 340 Nm Ladyga hamownia, wykres , przyspieszenie

  1. Witam. Mam pytanie
    Złożyłem ze znajomym mechanikiem Bmw E36 coupe. Wnętrze tapicerka i deska rozdzielcza z E91. Silnik z E39 M5-S62B50 400koni skrzynia manualna. Dwa turbo z X5 E53 3.0d załączane manualnie na życzenie kierowcy. Problem w tym że mam standard komputer pokładowy od E39 M5. Te E39 M5 miało jakąś blokade przy 250km/h odcinało. Chcę się tego pozbyć i potrzebuje chip tunning by było jeszcze lepiej niż po zdjęciu tej blokady w originalnym kompie od BMW- kogoś kto napisze mape pod te parametry. Czy jest możliwe takie zamówienie do zrealizowania u was ? Dzięki i pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!