Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt

BMW E91 320d chip tuning jak przygotować pojazdKontakt tel : 570 -223 -126
Adres E-mail : reiselcar@interia.pl
Adres strony : reiselcar.pl
Witam w dzisiejszym filmie mamy okazje zaprezentować Państwu ,jak powinno być przygotowane auto do chip tuningu ,który w dzisiejszych czasach jest bardzo popularny .Aby nie uszkodzić sobie ślinika skrzyni oraz napędu zapraszam do obejrzenia materiału.

Ściągniete z Youtube Autochiptuning24.pl/ profesjonalny chip tuning, elektronika samochodowa i DPF/ FAP OFF w Warszawie. Chip Tuning, usuwanie filtrów DPF, Serwis FAP, mechanika, Warszawa i okolice.

12 thoughts on “BMW E91 320d chip tuning jak przygotować pojazd

 1. Niestety nie ze wszystkim mogę się zgodzić ponieważ:
  – Część klientów to ludzie którzy dbają o auto jak o teściową czyli wcale bądź od święta olej wymieniają, naprawiają usterki dopiero jak już auto nie chce poprawnie pracować a nie w chwili pierwszych objawów
  – Część klientów po diagnostyce auta gdy odmawiam chiptuningu z powodu stanu technicznego puka się po głowie i mówi " co pan się czepiasz"
  – Część klientów gdy podaję opcję diagnostyki jak w ww filmiku i CENĘ takiej usługi robi oczy bo "PANIE co tak drogo":)
  -Są też tacy którzy potrafią po bardzo długim czasie po Chiptuningu przyjechać i powiedzieć coś w stylu "Panie Auto pali więcej albo zarówka się przepaliła to na pewno wina Chiptuningu"
  I mógłbym tak długo podawać przykłady 🙂
  Oczywiście są Ludzie któzy dbają o auto rozumieją pojęcie chiptuning i z czym to się je oraz są otwarci na sugestie naprawy, poprawy czegoś w aucie by wszystko dzialało OK ale to są nieliczni ludzie 🙂

  Także Klient Nasz Pan 🙂

  Pozdrawiam 🙂

 2. Mnie tak kiedyś załatwiła znana firma tuningowa z Warszawy .Po 3 dniach bemeczka zaczęła szarpać .Pojechałem żeby sprawdzili czy wszystko jest ok. To ku…wa usłyszałem Panie teraz to ja czasu nie mam .Proszę się umówić na termin itd .Pojechałem do mechanika okazało się że wtryski zaczęły lać wszystkie na raz .Pojechałem na reklamacje to powiedzieli że wtryski lały już wcześniej i to nie wina programu .Śmiech na sali !!!!

 3. Dziś już brak takich firm oni tylko biorą kasę ich nie obchodzi stan auta! A potem klient wraca że skrzynia padła albo turbo bo program żle zrobiony.I w odpowiedzi usłyszymy Panie gruza żeś przyprowadził moc chciałeś podnieść to co się dziwisz .Ciekawy materiał. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!