Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt

BMW 120D 163HP chip tuning 193HP – różnice/before-afterBMW 120D 163HP before chip tuning
BMW 120D 193HP after chip tuning

Nie rozumiem reakcje ludzi w komentarzach. Zarzucają kłamstwo.
Wielcy znawcy. Zwróćcie uwagę, że godzina, temperatura i kilometrówka jest różnica ledwie godziny, więc widać, że przed chipem i po chipie były ujęcia nagrane w różnicy maksymalnie jednej godziny, tego samego dnia. Nie znam się na autach, ale z dziewczyną jesteśmy bardzo zadowoleni z różnicy jaką daje jazda teraz pojazdem, stąd ten film 🙂

Ciekawostka: zapłaciłem tylko 400 zł bo normalnie mają bodajże od 800 zł, ale
zgłosiłem się na BLACK FRIDAY promo więc tym bardziej jestem zadowolony z efektu 😛

Osobiście prywatnie zapraszam tutaj: www.youtube.com/MateuszStrelau

dzięki!
turboelita.pl
Przyspieszenie / Moc / Spalanie

Ściągniete z Youtube Autochiptuning24.pl/ profesjonalny chip tuning, elektronika samochodowa i DPF/ FAP OFF w Warszawie. Chip Tuning, usuwanie filtrów DPF, Serwis FAP, mechanika, Warszawa i okolice.

25 thoughts on “BMW 120D 163HP chip tuning 193HP – różnice/before-after

  1. Nie no coś tu jest nie tak…
    Nie ma takiej możliwości, żeby auto po chipie aż tak lepiej szło. Druga sprawa, że to auto przed chipem nie jedzie jak 163KM – to widać gołym okiem.

  2. Witam, posiadasz wykres od tego? Jaki jest sens krecic go tak wysoko jak od 4tys. jest spadek już przeważnie, "odcinka" jest przesunięta? Turbo jest seryjne? Sam program?

  3. Wciskacie ludziom ciemnotę reklamując jakąś badziewną firmę firmę tuningową. Auto przed chipem przyspiesza jakby miało z 90 koni, porównujecie to do przyspieszenia 193 konnego samochodu… Zapomnieliście dodać, że przed chipem silnik był zepsuty, a przed samym tuningiem został naprawiony. No tylko to też się kupy nie trzyma, bo na 3 biegu "przed chipem" przyspiesza już normalnie… To co, macie inną mapę silnika dla 3 biegu niż dla 4 i 5? Jeśli na tej trójce pali więcej, a przyspieszenie nie jest lepsze, to znaczy że zostawiacie za sobą chmurę czarnego dymu, bo gdzieś się musi podziać niedopalony olej napędowy… Ech

Dodaj komentarz

Zadzwoń!