Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
44tuning.pl Fiat Tipo 1.4 16V 95 KM - większa moc bez chip tuningu Stage 1 na 121 KM , to możliwe?

44tuning.pl Fiat Tipo 1.4 16V 95 KM – większa moc bez chip tuningu Stage 1 na 121 KM , to możliwe?Prezentujemy film poświęcony Fiat Tipo 1.4 16V, którego podobno nie można, nie da się a nawet nie ma sensu tuningować, gdyż posiada silnik wolnossący … czyli słabe efekty. Tym czasem u nas w 44tuning Performance Center, pierwszy etap zmian, oznaczony jako Stage 1 z szerszym zastosowaniem nanotechnologii Panther P52 (3 etapy wersja Grafen + Racing + Motorsport) pozwala na uzyskanie w tym silniku 121 KM i 144 Nm. Zatem to jest kolejny fakt, że silniki wolnossące mają potencjał do tuningu. Ponadto powszechna opinia o braku sensu wykonywania zmian w silnikach wolnossących to jedynie powszechny brak praktycznej, najnowszej wiedzy, kompetencji i pasji do tego co się wykonuje. Dlatego jeżeli jesteś zainteresowany tuningiem takiego samochodu jak i innego z silnikiem wolnossącym, chcesz dowiedzieć się prawdy o tym co Ty możesz faktycznie zyskać w swoim silniku, to zapraszamy do kontaktu na www.44tuning.pl lub tel. 604532800.

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!