Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
JEST PASSAT JEST KONKURS DLA WIDZÓW CHIP TUNING FOR REE

JEST PASSAT JEST KONKURS DLA WIDZÓW CHIP TUNING FOR REETUNING FOR FREE WYGRYWAJĄ DWIE OSOBY KONKURS TRWA DO 25 grudnia 2021r WŁACZNIE. ZASADY WZIECIA …

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

26 thoughts on “JEST PASSAT JEST KONKURS DLA WIDZÓW CHIP TUNING FOR REE

 1. Passat a w zasadzie VW, za s1.9 TDi chylę czoła. U mnie w pracy pan kierownik ma Audi A6 z tym silnikiem nalatane 550 tys km, obaj się śmiejemy że auta mamy już niesprzedawalne, ponieważ i moje BMW e61 ma 590 tys, oczywiście z M57. Tylko to TDi jest tak trwałe jak 3.0D od BMW.

 2. Eleeeegaaaancko! Mam identyko czarne kombi 1.9 TDI AVF z 2005r więc ostatni wypust z kierunkami w lusterkach. Z serii to tam wiele nie zostało bo jest turbo z BMW GTD1756VRK, wydech 2.75', centralny IC, sprzęgło Sachs + Kevlar, hamulce nawiercane i nacinane 320mm na 2 tłokach, fabryczne sportowe zawieszenie, grzana przednia szyba, navi, hak Westfalia itp. Stary dziadek a ja KOCHAM to auto 😀 Moc tylko 200KM ale może jeszcze kiedyś ruszę układ paliwowy i będzie więcej. Znajomi się podśmiewują ale każdy który się przejedzie pyta czy nie chce mu tego odsprzedać 😀
  PS
  Gdybyś miał złomować to szukam właśnie takiego jasnego środka, dywaniki, boczki itp 🙂

 3. Jest like, udostępnienie na FB z oznaczonymi znajomymi więc pozostaje czekać na wyniki konkursu. W mojej fabii 1.6 tdi przydałoby się trochę więcej mocy 😉

 4. Eeeeee…. Noooo… No i dupa, cycki… No i bęc… To znaczy że nie wygram?!?! To jest niesprawiedliwe! Ja nie mam FB a moje jedyne "soszial media" to WhatsApp ^^ a już chciałem swoją Skodę podrzucić… No nic… Jakbyś Leszku był zainteresowany sprawdzeniem mocy w Superb 3 2016r 2.0TDi 150KM na BOXie DTE z przebiegiem 460tys km to serdecznie zapraszam 🙂 Katowice-Krakow to rzut beretem 😉

 5. Mieliśmy taka b piątkę, i powiem ze jak na swoją cenę 1.9 110km grzane dupy, wygodne i niezawodny. Jak coś było do wymiany w zawieszeniu to zawsze nie więcej jak 200zl 🤣. Jak zwykle film na poziomie, pozdrawiam i zdrówka, czekam na więcej 😉

 6. Na całym świecie to Passat nie jest znany. Azja Afryka tam takich wynalazków się nie stosuje. Są inne mocarne auta np. produkcji Japońskiej. To tu w Europie taki popular z niego jest, po latach zwłaszcza biednych krajach na wschodzie. Po za tym tu w około jest popularny bo przecież to klepali najwięcej właśnie tuż za Odrą – więc tu min. w Polsce jest ich drugi dom a później złom.

 7. Zrobione ! A6 C6 już taki był w kilku odcinkach ale nie w sedanie 😀 już wiemy, że potraficie w takim podnieść moc jest okazja żeby sprawdzić / pokazać że każdy egzemplarz jest inny ( też nie przyspiesza w 6 sekund 😂 )

Dodaj komentarz

Zadzwoń!