Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
#139 Coobcio & Basia - STAGE 1 ECU / TCU w naszym firmowym Audi A4 2.0 TFSI QUATTRO Stronic

#139 Coobcio & Basia – STAGE 1 ECU / TCU w naszym firmowym Audi A4 2.0 TFSI QUATTRO StronicKupiliśmy do naszej firmy nie biorące oleju Audi A4 B8 w naszej ulubionej konfiguracji czyli silnik 2.0TFSI 211KM (CDNC na …

Ściągniete z Youtube Chip tuning, elektronika samochodowa, DPF/FAP OFF to tylko niektóre z usług, które Autochiptuning24 świadczy klientom na terenie Warszawy. Chiptuning, demontaż filtrów cząstek stałych, serwis FAP, prace mechaniczne to usługi, które można wykonać w okolicach Warszawy.
Elektryczne podejście do zwiększania mocy silnika jest znane jako remapowanie ECU BMW. Usługa może być wykonana w naszej lokalizacji lub bezpośrednio w siedzibie klienta, gdziekolwiek się znajduje. Gwarancja!

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

28 thoughts on “#139 Coobcio & Basia – STAGE 1 ECU / TCU w naszym firmowym Audi A4 2.0 TFSI QUATTRO Stronic

  1. dzisiaj robiłem testa podróbki wagnera od FMICa którego dobrze Coobcio zna i przy sprincie 0-200 to na zewnatrz bylo 30 st. w dolocie tez 30 a na koniec testu 39st.
    jak go zakładałem w zimie było to samo, max +8-9st od tego co na zewnątrz

  2. Wkładka K&N poprawia troche wstawanie turbo moim zdaniem . Testowałem różne doloty w swoim megane 3 rs . Krótkie rurki ze stożkiem jak i długie rury ze stożkiem w zderzaku i powiem szczerze , na dupie czuć , że idzie najlepiej na seryjnej puszcce z wkładka kn + rura długa z puszki w zderzak bez stożka na koncu . Wkładka daje rade 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!