Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
Właściciel zmienia serwis na Grand Service - mocny Chip Tuning Hyundai Tucson 2016

Właściciel zmienia serwis na Grand Service – mocny Chip Tuning Hyundai Tucson 2016Nowy crossover od Hyundaia trafił do naszego warsztatu z jednego powodu: silnik 1.7 CRDi o mocy 141 KM i momencie 358 Nm przy masie 1470 kg to za mało do dynamicznej jazdy. W pełni zgodziliśmy się w tym z właścicielem. Auto trafiło na hamownię, a sterownik silnika do modyfikacji.

Z filmu dowiecie się, dlaczego modyfikacja oprogramowania w tym modelu wymaga fachowego podejścia, a jako bonus – dlaczego nie powinniśmy hamować nierozgrzanym autem.

Jeśli chcecie poznać dokładne parametry „nowego” silnika w nowym Tucsonie, zapraszamy do obejrzenia.

Powiemy tylko jedno: nasz Klient pierwszy raz ucieszył się z auta, gdy je kupował, a drugi raz – gdy wyjeżdżał z naszego warsztatu. Ucieszył się tak bardzo, że zrezygnował z serwisowania samochodu w autoryzowanym warsztacie producenta i od tej pory będzie korzystał z naszych usług.

Katalog mocy Hyundai: http://grandservice.pl/katalog/hyundai/
Poczytaj więcej o chip tuningu: http://grandservice.pl/oferta/chip-eko-tuning/
Odwiedź naszego bloga: http://grandservice.pl/blog/

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

4 thoughts on “Właściciel zmienia serwis na Grand Service – mocny Chip Tuning Hyundai Tucson 2016

  1. czlowieku ona seryjnie maja 141 km i momentu 340 nm Poczytajcie dokładnie dane producenta co podaja a skrzynie aut dct wytrzymuja kolo 100 tys km i koniec remont lipa wiec jeszcze jak sie go chipuje to powodzenia ile ta Skrzynia DCT wytrzyma

  2. Witam,

    Mam KIA Sportage z takim układem napędowym. Pytanie z mojej strony ile jest w stanie znieść skrzynia biegów. Macie Panowie takie dane na jakie parametry graniczne zaprojektowan jest ta skrzynia/ zestaw sprzęgieł?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!