Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
TUNINGOWE UKŁADY DOLOTOWE. Ile to daje a ile Kosztuje? ABC Tuningu

TUNINGOWE UKŁADY DOLOTOWE. Ile to daje a ile Kosztuje? ABC TuninguTuning silnika to dziedzina obejmująca wile płaszczyzn dziś z ekipą z MTuningu porozmawiamy jak dobierać poprawnie układ dolotowy jak wiele jego modyfikacji występuj, co nam daje ale i ile kosztuje.
Jeśli wam pomogliśmy to kciuk w górę i udostępniamy.

Szukasz tanio ubezpieczenia? Koniecznie zajrzyj na Mubi.pl
specjalnie dla widzów M4K przygotowano ofertę za zakup dowolnego OC wraca na twoje konto 150zł
——————————————————————————————
https://mubi.pl/milosnicy4kolek/
———————————————————————————
W RAZIE PYTAŃ ADRES EMAIL
—————————————————-
m4k@mubi.pl
—————————————————-

STREFA OKAZJI I PROMOCJI Allegro dla widzów m4k
———————————————————————————–
https://na.allegro.pl/PROMO_M4K

———————————————————————————–

Koniecznie zajrzyjcie do ekipy z Mtuning tam znajdziecie wszystkie graty i części do waszych projektów i nie tylko
———————————————————————————–
https://www.facebook.com/MTuningPerformance/
———————————————————————————–

Koniecznie zajrzyjcie na nowy kanał w formule zrób to sam poświęcony detailingowi oraz wrappingowi
———————————————————————————————————
https://www.youtube.com/channel/UChr_BdSx2xUIJULqeruBo5g
———————————————————————————————————

JUŻ JEST NOWY WARSZTAT M4K GARAGE WROCŁAW koniecznie zajrzyjcie
———————————————————————————
https://www.facebook.com/M4KGarageWroclaw/
———————————————————————————

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

41 thoughts on “TUNINGOWE UKŁADY DOLOTOWE. Ile to daje a ile Kosztuje? ABC Tuningu

  1. Aby zmiana czegokolwiek w dolocie dała wymierne efekty potrzeba OBLICZEŃ, seryjny dolot jest pod seryjny wałek, zmieniając dolot przesuwasz moc i moment w inne zakresy obrotów i tym sposobem uzyskujesz przyrost magicznych dwóch koni gdzieś pod czerwonym polem, no chyba, że seria jest mega skopana i byle jakie działanie to poprawia

  2. Zastanawia mnie czemu w rajdach używają stożków papierowych, a tu chłopaki mówią że są one beznadziejne. ( W sensie wiem że taki stożek papierowy po odcinku specjalnym jest do wyrzucenia, ale nie podkreślili tego)

  3. Przydał by się taki odcinek jak zbudować taki dolot ze stożkiem i jak obliczać długość tych rur do stożka na jaką pojemność jak długie mogą być i jak duży stożek można dać.

  4. ABC tuningu w tym wydaniu nie ma sensu. Masa niedopowiedzeń i mylących informacji. Taki typowy forumowicz, coś gdzieś tam przeczytał i teraz już może uczyć jak składać auta. Lepiej zostań przy wymianie klocków i zawieszeń. Tuning to jest dużo bardziej rozległa dziedzina niż się wydaje i to dobrze wyjaśni tylko ktoś kto w tym siedzi lata.

  5. Mi spadła rura na Berliner Ringu w210 2.9TD. Nie kopcił chyba ^_^. Palił za to mało ale mocy zero pewnie dlatego :P. Na Firmie sprawdzanie co jest pięć. Zrezygnowani zajrzałem jeszcze raz znalazłem pod osłoną problem :). Wracając do Kaczystanu (2 lata temu to było), doszedł kapeć. Poezja

Dodaj komentarz

Zadzwoń!