Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
Tuning ciężarówek. Piękne ale czy LEGALNE?!?! | Expert w Transporcie

Tuning ciężarówek. Piękne ale czy LEGALNE?!?! | Expert w TransporcieSzkolenia indywidualne online oraz szkolenia dla firm :
Jarosław Ożyński.
Kontakt:
truckertrener@gmail.com
expertwtransporcie@gmail.com

Historia tuningu ciężarówek w Europie zaczęła od tras na Bliski Wschód jeszcze
w latach 70 XX wieku.

To wówczas przewoźnicy z Europy Zachodniej ( prym wiedli Holendrzy i Brytyjczycy) zaczęli modyfikować swoje auta i dostosowywać je do trudnych i wymagających tras . Początki były skromne i obejmowały tylko dodatkowe oświetlenie, dodatkowe schowki oraz elementy wnętrza .W latach 80 i 90 modny stał się styl kowbojski i wszelkie nawiązania do ciężarówek zza wielkiej wody, natomiast prawdziwa rewolucja nastąpiła po 2000 roku.

Upowszechnienie zastosowania LED , nowych technologii wycinania metalu oraz drukarek 3D pozwoliło całkowicie zmienić oblicze tuningu.

Ten odcinek rozpoczyna całą serię rozmów o tuningu ciężarówek.

Dzisiaj powiemy wam o prawnych aspektach modyfikacji pojazdów a w kolejnych odcinkach porozmawiamy z właścicielami firm, które tuningują swoje floty z użytkownikami czyli kierowcami.

Dziękujemy wam za subskrypcje, polubienia i komentarze.
Wasz udział w dyskusji pomaga nam tworzyć kanał.
Dzięki temu możemy nagrywamy jeszcze bardziej interesujące materiały.

Gospodarz odcinka: Andrzej Kohut
Ekspert: Jarosław Ożyński
Realizacja: Nataniel Kuczyński

Ścieżka dźwiękowa: zespół Hegemon
https://linktr.ee/hegemonband

Ściągniete z Youtube Chip tuning, elektronika samochodowa, DPF/FAP OFF to tylko niektóre z usług, które Autochiptuning24 świadczy klientom na terenie Warszawy. Chiptuning, demontaż filtrów cząstek stałych, serwis FAP, prace mechaniczne to usługi, które można wykonać w okolicach Warszawy.
Elektryczne podejście do zwiększania mocy silnika jest znane jako remapowanie ECU BMW. Usługa może być wykonana w naszej lokalizacji lub bezpośrednio w siedzibie klienta, gdziekolwiek się znajduje. Gwarancja!

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

2 thoughts on “Tuning ciężarówek. Piękne ale czy LEGALNE?!?! | Expert w Transporcie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!