Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
Serwis naprawa chip tuning elektromechanika na terenie całej Polski

Serwis naprawa chip tuning elektromechanika na terenie całej PolskiMST Agro Rafała Winkowskiego to firma specjalizująca się w serwisie maszyn rolniczych. Przedsiębiorstwo ze Skórzewa, niedaleko Poznania oferuje mobilny serwis, co oznacza, że przyjeżdża na miejsce i usuwa usterki. Obsługuje klientów na terenie całej Polski, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Serwis maszyn rolniczych i traktorów obejmuje maszyny takich marek jak John Deere Fendt, Class, New Holland, Case, JCB,Steyr, Deutz Fahr. Naprawy poprzedzane są staranną diagnostyką.

Serwis obejmuje naprawę instalacji elektrycznych,silników, skrzyń biegów i sterowników.

Ponadto firma podnosi osiągi maszyn rolniczych. Zdejmuje blokady prędkości, odłącza filtry i wgrywa nowe oprogramowanie skrzyń biegów, wyświetlaczy i silników.

Więcej informacji dotyczących firmy i jej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.mstagro.pl/

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!