Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
Remapping Audi A6 C6 3.0 TDI EDC16 - Chiptuning MPPS OBD2 MPPS tutorial

Remapping Audi A6 C6 3.0 TDI EDC16 – Chiptuning MPPS OBD2 MPPS tutorialProgramowanie sterownika silnika w Audi A6 C6 3.0 TDI z programem podnoszącym moc i moment obrotowy z 233KM na 290KM i 600NM, Flaps Off, EGR OFF – Silnik ASB

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

11 thoughts on “Remapping Audi A6 C6 3.0 TDI EDC16 – Chiptuning MPPS OBD2 MPPS tutorial

  1. It says "data area read only" did it write anyway? I am in same shoes want to flash touareg 2.5tdi edc16u1 but affraid of error writing… you think will it write anyway? If error before writing does it delete ori file first? Thx

  2. Kolego, a wgranie innej mapy ma wpływ na immo, bo mam ecu z Z14XE w Corsie, a włożyłem Z16XE silnik, chodzi na tym komputerze, ale na postoju go trzęsie czasem. Próbowałem wgrać z Astry G Coupe Z16XE mapę, to nie chciał odpalić. Wróciłem do poprzedniej (wcześniej ja zgrałem) i zapala. Masz może jakąs radę? Czy w mapach jest zawarta informacja dla kluczyka/immobilaizera?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!