Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
Przyspieszamy limuzynę - BMW F10 520d 180 KM 2015 po chip tuningu w Grand Service

Przyspieszamy limuzynę – BMW F10 520d 180 KM 2015 po chip tuningu w Grand Service

Dzisiaj coś dla fanów niemieckiej motoryzacji – chip tuning BMW F10 520d z 2015 roku, o deklarowanej fabrycznej mocy 180 KM (w rzeczywistości – 177) i momencie obrotowym 380 Nm. Ten model to zgrabna i zrywna limuzyna, z której jednak można wyciągnąć jeszcze więcej krzepy.

Czy nam się udało? Oczywiście, że tak. „Nowa” F10, dzięki udanej modyfikacji sterownika silnika, dostała od nas w prezencie dodatkowe 20 KM i 90 Nm momentu obrotowego. Jazda testowa przekonała nas, że było o co powalczyć – auto wyraźnie prowadzi się lepiej, bardziej dynamicznie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym prezentujemy, jak wygląda u nas usługa chip tuningu Waszych samochodów.

Katalog mocy BMW: http://grandservice.pl/katalog/bmw/
Więcej informacji o chip tuningu: http://grandservice.pl/oferta/chip-eko-tuning/
Sprawdź aktualności na naszym firmowym blogu: http://grandservice.pl/blog/

Ściągniete z Youtube Autochiptuning24.pl/ profesjonalny chip tuning, elektronika samochodowa i DPF/ FAP OFF w Warszawie. Chip Tuning, usuwanie filtrów DPF, Serwis FAP, mechanika, Warszawa i okolice.
Chip-tuning BMW, elektroniczne zwiększenie mocy silnika. Usługę wykonujemy we własnym warsztacie lub na miejscu u klienta. Gwarancja!

Chiptuning polega na elektronicznym zwiększeniu mocy silnika Waszego samochodu, mechanik dokonuje modyfikacji w sterowniku silnika.Chip tuning, usuwanie DPF, filtra cząstek stałych, tuning ciężarówek i traktorów, power boxy – Warszawa.

Auto Tuning – Chip tuning. Ponad 35000 wersji silnikowych w V-Tuning. Filtr: Wszystkie rodzaje; osobowe; dostawcze; ciężarowe; rolnicze.Chip tuning polega na zwiększeniu mocy pojazdu poprzez modyfikację programu sterującego pracą silnika. Wszyscy producenci samochodów pozostawiają rozwiązania dla Tuningu.

Profesjonalny chiptuning i tuning silników diesel i benzyna (również ciężarowe), chip tuning – zwiększ moc, obniż spalanie. Chip Tuning Chiptuning xHP Naprawa DPF EGR AdBlue BMW Mini inne. Usługi motoryzacyjne » Naprawa i serwis. Chip tuning samochodów Warszawa, hamowania, podniesienie mocy samochodu Warszawa, modyfikacje mechaniczne auta. Chip tuning wszystkich marek..

Profesjonalny tuning samochodów na odległość. Zgraj oprogramowanie samochodu, prześlij nam. Zmodyfikujemy go dla uzyskania lepszych parametrów pracy.Chiptuning to jedna z metod tuningu silnika. Polega ona na modyfikacji oprogramowania komputera (ECU), który steruje jednostką napędową.

Co to jest chiptuning? Tuning silnika BMW? Co daje Twojemu samochodowi? Mówiąc krótko – chip tuning BMW pozwala elektronicznie zwiększyć moc silnika,

13 thoughts on “Przyspieszamy limuzynę – BMW F10 520d 180 KM 2015 po chip tuningu w Grand Service

  1. Czy taką modyfikacje można zrobić bez wyciągania sterownika? Niektóre profesjonalne garaże robią to przez port OBD wygrywając zmodyfikowaną mapę, bez używania hamowni. Czy są jakieś różnice między tymi dwiema metodami?

  2. Takie pytanie, ile można zyskać max przyrostu mocy ale w granicach zdrowego rozsądku ?? Słyszałem ze od 20KM do 45KM. Zastanawiam sie nad takim rozwiązanie w tym samym samochodzie z 2012 rocznika. A takie drugie pytanie, czy to prawda ze minimalnie spada zużycie paliwa przez przyrost mocy, czy tylko to sam bajki ?

  3. Chłopak sie stara pokazuje a wy chuje łapy w dół? Za co? Za dobrze zrobiona robote? Chuje i tyle. Pozdrawiam autora filmu. Piękne auto taką właśnie szukam 4 cylindrowego klekocika w klasie średniej. Oszczędny cammon rail jest i podatek nie duzy bo w Niemczech mieszkam. A nie jak co niektorzy stękają ze nie 3.0 bo? Zapłacisz 200-250€ podatku więcej? Cwaniaki z internetu. Podejrzewam nie stać was na dobrego golfa 5 a taka furke komentujecie heh

  4. obecnie posiadam bmw E60 2,5 benzyna myśle aby wymienic je na bmw F10 2.0 Disel co sądzicie o tym aucie osiągi są porówynwalne ale 2.0 disel o połowe mniej pali pytanie jak z awaryjnościa ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!