Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
Klipper Pressure Advance Tuning on the Creality Ender 3v2

Klipper Pressure Advance Tuning on the Creality Ender 3v2In this video, I go over #klipper Pressure Advance Tuning on the #creality3d Ender 3v2

****SUPPORT THIS CHANNEL****
Paypal – https://www.paypal.com/paypalme/eb3dprinting
Ko-fi – https://ko-fi.com/eb3dprinting

===TIMESTAMPS===
– 00:00 – INTRO
METHOD #1 TUNING_TOWER
————————————-
– 01:35 – TUNING TOWER SLICER SETTINGS
– 04:31 – KLIPPER COMMAND LINE INPUTS
– 05:42 – MEASURE THE TUNING TOWER
– 07:44 – CALCULATE PRESSURE ADVANCE
– 08:52 – CHANGE PRINTER CFG
METHOD #2 PRESSURE ADVANCE PATTERN
————————————-
– 11:17 – PRESSURE ADVANCE WEBPAGE
– 16:30 – WHY I PREFER METHOD #2
– 17:09 – DETERMIN PA FROM PATTERN
– 18:55 – OUTRO

——-LINKS——-
===KLIPPER PRESSURE ADVACE===
https://www.klipper3d.org/Pressure_Advance.html

===PRESSURE ADVANCE PATTERN===
https://realdeuce.github.io/Voron/PA/pressure_advance.html

==WEB INTERFACES==
OCTOPRINT
https://octoprint.org/download/
FLUIDD
https://docs.fluidd.xyz/installation/fluiddpi
MAINSAIL
https://docs.mainsail.xyz/

==KLIPPER==
INSTALLATION
https://www.klipper3d.org/Installation.html
CONFIG REFERENCE
https://www.klipper3d.org/Config_Reference.html

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

One thought on “Klipper Pressure Advance Tuning on the Creality Ender 3v2

  1. Thank you for this great video. I've been trying to get my Ender 3 setup with Klipper on and off, but always seem to have problems when tuning the PA and Input Shaper. I really like the line method for PA. It looks so much easier to understand and measure. I don't have an accelerometer for doing the input shaper test, so I have to use the visual method, so I'll have to rewatch your previous video on it. Glad to see you back and looking forward to more content. PS could you possibly do a video on setting up Superslicer for Klipper? When it comes to printing faster, I'm never too sure what I need to change in the slicer or firmware. IE Acceleration and what not

Dodaj komentarz

Zadzwoń!