Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
I Challenge 2X World Long Drive Champion Kyle Berkshire To A Golf Match | Pursell Farms

I Challenge 2X World Long Drive Champion Kyle Berkshire To A Golf Match | Pursell FarmsUse code MICAH130 to get $130 off across 6 Factor boxes at https://bit.ly/3Ke1JNT!

Kyle: https://youtube.com/channel/UCE3jCX0g7xq4zRE5MS5c_mw

SUBSCRIBE So you do not miss exciting and new content!
Morris Coffee: https://morriscoffees.com/
My Teaching Course: http://micah-morris-golf.teachable.com/p/how-did-you-get-better
Good Good
youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfi-mPMOmche6WI-jkvnGXw

My Editor: https://www.instagram.com/traacccee/
My instagram:
https://www.instagram.com/micahtmorris/

Im excited for new content and new ideas, I plan to play in a lot more tournaments including multiple day events. GoodGood Golf is in the process of a lot of new and exciting things. Me and Garrett (GMGOLF) are talking about how we are going to resume the Sunday Matches in 2022. Videos with Rick Shiels, Peter Finch and Bryson DeChambeau are collabs I want to do. Lets Make 2022 the best year yet

Ściągniete z Youtube Chip tuning, elektronika samochodowa, DPF/FAP OFF to tylko niektóre z usług, które Autochiptuning24 świadczy klientom na terenie Warszawy. Chiptuning, demontaż filtrów cząstek stałych, serwis FAP, prace mechaniczne to usługi, które można wykonać w okolicach Warszawy.
Elektryczne podejście do zwiększania mocy silnika jest znane jako remapowanie ECU BMW. Usługa może być wykonana w naszej lokalizacji lub bezpośrednio w siedzibie klienta, gdziekolwiek się znajduje. Gwarancja!

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

36 thoughts on “I Challenge 2X World Long Drive Champion Kyle Berkshire To A Golf Match | Pursell Farms

  1. I saw this posted and was hoping Micah was going to have the lettuce flowing to match Kyle. Was still an awesome match to watch since Micah usually hits longer than everyone

  2. I feel like I would hate to caddie for Kyle, lol

    Me: Alright, it's about 190, wanna get this one high and land it soft, feeling maybe an 8?
    Kyle: Pfffft, that's a P-wedge, maybe even a 52
    Me: Aight, you do you bruh

Dodaj komentarz

Zadzwoń!