Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
Chiptuning seryjnego Nissana GT-R R35 || SU2

Chiptuning seryjnego Nissana GT-R R35 || SU2Bądź na bieżąco:
Facebook: https://www.facebook.com/JagodowyTV
Instagram: https://www.instagram.com/jagodowytv/
Sklep: https://stardruk24.pl/sklep/11-jagodowytv
Nasza społeczność: https://www.facebook.com/groups/jagodowytv
Kontakt: jagodowytv@gmail.com

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

47 thoughts on “Chiptuning seryjnego Nissana GT-R R35 || SU2

 1. Jagoda 0-300 km/h trzeba było mierzyć i to z 50 razy żeby urwać ta czesc sekundy, Kubcio ma ogromne wyczucie smaku i dobrze, że cię ogranicza bo Ty byś jebał ile wlezie tym bardziej nie swoje swojego szkoda.

 2. Fajnie ogląda się odcinki z KMS, Kivim, GTP i inne, ale to jak Pan z SU2 rozpierdala wiedzą to czapki z głów. Tego człowieka tak chce się słuchać, tak zajebiście czuć, że w 100% wie o tym co mówi, bez żadnego cwaniactwa, że jak dla mnie – najlepsze odcinki na Twoim kanale są właśnie z SU2 🙂

 3. Mam propozycję na film:

  Czy możecie porównać na GTRze, jak wpływają straty napędu na obie osie na przyspieszenie. Bo GTR ma napęd Torsen, jak to zostało wspomniane na filmie, czyli napęd cały czas zapięty. A co jeśli by odłączyć napęd, rozpinając wał i zmierzyć czasy przyspieszeń bez napędu na cztery koła.

 4. Ogólnie pomiary dragym są ,,niebezpieczne", w tym sensie,że próbuje się urwać jeszcze trochę z czasu i w rezultacie męczysz tylko wóz ,a on już nie chce jechać lepiej,a jak pojedziesz idealnie to wykryje Ci górkę, albo coś przymuli i zacznie liczyć czas zanim ruszysz,tylko się człowiek nakręca. Najistotniejszym paramterem z pomiarów wg. mnie nie jest czas a odległość , to obrazuje potęgę, bo 7.5s 100-200 to szybko,a jak sobie uświadomisz, że ten wóz robi 100-200km/h na odcinki ok 330m to robi to wrażenie.
  Najzdrowiej z podejściem ,,one shot"

 5. jak dla mnie czy GTR zrobi 7,3 czy 7,5 s do 200 km/h nie robi problemu bo to i tak jest kosmos, fakt tuning polega na ulepszeniu fabryki w bezpieczny sposób, zważywszy na nowy taryfikator i wysokość mandatów od 17 września to są jedne z ostatnich fajnych momentów w polskim YT i jedne z ostatnich takich pomiarów a szkoda bo jest się czym pochwalić na świecie, pozdrawiam niezłomnych tunerów i youtuberów

 6. Pytanie bez złośliwości absolutnie – Jak wpływa waga kierowcy? W sensie czy ktoś obliczał jak różni się czas ze składem 200 kg w środku od składu 150 kg w środku? Czy to kompletnie nie rzutuje nawet na ułamki sekundy?

 7. Fajnie pokazane ile dało strojenie serii vs moje 800+, fajnie się ogląda, Daniel OGROM wiedzy jak zawsze 🙂 Czekam jeszcze na efekt po DP i tego z zakutym piecem. U mnie zostało kute korby wsadzić i załadujemy 1000hp+ zimą, także jeśli czas pozwoli, może ponownie Batmobil wystąpi 🙂 Postaram się na dniach ograć dotychczasową drogę + POV jak jedzie takie 800+ 🙂 Pozdr!

 8. Panie z te piniondze to kupić nowe AMG a nie jebać po 50 razy na hamowni i czekać aż pięć pierdolnie szkoda padliny (jeżeli można tak powiedzieć) Części non stop wymieniać i jeździć autem raz w roku bo resztę roku na wieszaku wisi.Gdzie tu logika?
  0.2 sekundy szybszy od 0 do 100… jpr…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!