Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
Chip tuning - VW Golf 7 - 40% więcej mocy - Grand Service

Chip tuning – VW Golf 7 – 40% więcej mocy – Grand Service

Jak ze 100 KM zwiększyć moc do 140 KM bez fizycznej ingerencji w silnik? Odpowiedź jest jedna – chip tuning.

Chip tuning to programowe zwiększenie mocy auta. W Grand Service zajmujemy się tym na co dzień. W tym krótkim filmie Damian pokaże Wam, jak wygląda procedura chip tuningu na przykładzie Volkswagena Golfa serii 7 z silnikiem 1.6 TDI. Dzięki modyfikacji sterownika silnika, udało nam sie uzyskać wzrost mocy ze 105 do 144 KM i wartości momentu obrotowego z 270 na 330 Nm.

Więcej o chip tuningu Vw: http://grandservice.pl/katalog/vw/
i tutaj: http://grandservice.pl/czym-jest-chip-tuning-czyli-dlaczego-warto-podkrecic-auto/
trochę info o nas: http://grandservice.pl/o-nas/
odwiedźcie też naszego bloga: http://grandservice.pl/blog/

Ściągniete z Youtube Autochiptuning24.pl/ profesjonalny chip tuning, elektronika samochodowa i DPF/ FAP OFF w Warszawie. Chip Tuning, usuwanie filtrów DPF, Serwis FAP, mechanika, Warszawa i okolice.
Chip-tuning BMW, elektroniczne zwiększenie mocy silnika. Usługę wykonujemy we własnym warsztacie lub na miejscu u klienta. Gwarancja!

Chiptuning polega na elektronicznym zwiększeniu mocy silnika Waszego samochodu, mechanik dokonuje modyfikacji w sterowniku silnika.Chip tuning, usuwanie DPF, filtra cząstek stałych, tuning ciężarówek i traktorów, power boxy – Warszawa.

Auto Tuning – Chip tuning. Ponad 35000 wersji silnikowych w V-Tuning. Filtr: Wszystkie rodzaje; osobowe; dostawcze; ciężarowe; rolnicze.Chip tuning polega na zwiększeniu mocy pojazdu poprzez modyfikację programu sterującego pracą silnika. Wszyscy producenci samochodów pozostawiają rozwiązania dla Tuningu.

Profesjonalny chiptuning i tuning silników diesel i benzyna (również ciężarowe), chip tuning – zwiększ moc, obniż spalanie. Chip Tuning Chiptuning xHP Naprawa DPF EGR AdBlue BMW Mini inne. Usługi motoryzacyjne » Naprawa i serwis. Chip tuning samochodów Warszawa, hamowania, podniesienie mocy samochodu Warszawa, modyfikacje mechaniczne auta. Chip tuning wszystkich marek..

Profesjonalny tuning samochodów na odległość. Zgraj oprogramowanie samochodu, prześlij nam. Zmodyfikujemy go dla uzyskania lepszych parametrów pracy.Chiptuning to jedna z metod tuningu silnika. Polega ona na modyfikacji oprogramowania komputera (ECU), który steruje jednostką napędową.

Co to jest chiptuning? Tuning silnika BMW? Co daje Twojemu samochodowi? Mówiąc krótko – chip tuning BMW pozwala elektronicznie zwiększyć moc silnika,

22 thoughts on “Chip tuning – VW Golf 7 – 40% więcej mocy – Grand Service

 1. Mam jettę 1.6 tdi 105 hp. Padł jeden wtrysk nr 1 firmy VDO, teraz silnik kołysze i będzie do wymiany nr 4 jak pamiętam odczyt z kompa. Pytanie mam takie, są na rynku wtryski innych firm (np. Bosh) które można zamienić te trefne VDO (siemens)?

 2. Nie ma z nimi problemu jeśli chodzi o modyfikacje – we wczesnych konstrukcjach były jakieś problemy z wycierającymi się pompami wysokiego ciśnienia, które siłą rzeczy uszkadzały wtryskiwacze ale to jedyne znane nam niedomagania i nie miały nic wspólnego ze zwiększeniem mocy.

 3. Czy jest przeprowadzana jakaś weryfikacja podzespołów pod kątem wytrzymania zwiększonego momentu, np. niektóre modele skrzyń biegów wytrzymują do 250Nm itp. i czy akurat nasz odczytany model skrzyni ma jakiś zapas ? W Passacie B8 1.8TSI wersja z manualna skrzynia ma 320Nm a z DSG 250NMm, bo akurat montuja model, który nie wytrzymuje więcej, choć są takie.

 4. jak serwis proponuje ze 105km w 1.6 tdi chip tuning na 140km to radzę uciekać z tego serwisu jak najdalej i omijać szerokim łukiem!
  Chyba że ktoś chce, aby żywot zakończyła po kilku miesiącach jego skrzynia biegów, turbosprężarka, wtryskiwacze itd. 🙂

 5. Witam, jak to sie ma do silnika 1,2 Tce 130KM w Renault Megane z 2014 roku, czy macie jakas wiedze apropo tego silnika i ile mozna podniesc momentu i koni przy takiej jednostce i jaka by byla cena calej operacji, zaznacze ze momentu mam w samochodzi 205Nm. Czy takie operacje w jakims stopni zaszkadza skrzyni biegow i dwumasy ktora niestety posiadam w Renault.
  Pozdrawiam

 6. Ile kosztuje samo hamowanie bez tuningu, tak żebym wiedział ile mi kucyków uciekło po 15 latach. E39 530i 2001.
  ed: dzisiaj koło Was przejeżdżałem i wprost nie dowierzałem, że tak blisko Zawiercia mam hamownię.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!