Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt

CHIP TUNING! MAZDA z LPG CX-5 2.5T SKYACTIVE 296KM BEZPOŚREDNI WTRYSK z LPG w Energy Gaz Polska!CHIP TUNING! MAZDA z LPG CX-5 2.5T SKYACTIVE 296KM BEZPOŚREDNI WTRYSK z LPG w Energy Gaz Polska! BEZPOŚREDNI WTRYSK po tuningu z LPG! TYLKO prawdziwi EKSPERCI LPG są w stanie zamontować gaz do tego modelu! Mazda CX-5 to BRADZO WYMAGAJĄCE auto do montażu LPG! A po TUNINGU szczególnie! Bezpośredni wtrysk paliwa wymaga OGROMNEGO doświadczenie w montażu gazu LPG! A jeżeli została podniesiona moc auta to przy montażu LPG trzeba to KONIECZNIE uwzględnić!

Silnik 2.5T spala ogromne ilości benzyny, dlatego montaż gazu jest tu jak najbardziej wskazany! Dzięki temu Właściciel jeździ taniej i oszczędza pieniądze na każdym pokonanym kilometrze! A dzięki montażowi LPG Właściciel jeździ o POŁOWĘ taniej!

Dlaczego montaż LPG do Mazdy CX-5 jest taki wymagający? Ponieważ wymaga regulacji dotrysku benzyny a także odpowiedniego ułożenia i zamontowania komponentów! Dlatego tylko RENOMOWANY warsztat LPG może wykonać montaż LPG do tego skomplikowanego silnika! Szukasz warsztatu gazowego do montażu LPG do Mazdy w Warszawie? Sprawdź Energy Gaz Polska na Ostrobramskiej 38A!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 02-10-2020
➡️ Marka i model: Mazda CX-5
➡️ Rok produkcji: 2019R
➡️ Silnik: 2.5T 296KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: KME NEVO SKY DIRECT
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 5100 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 15L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 15L+2L PB
➡️ Przełącznik LPG: po lewej stronie od kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 58L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 300 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,60 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 240 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 21000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 16 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpol
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGa

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Ściągniete z Youtube Autochiptuning24.pl/ profesjonalny chip tuning, elektronika samochodowa i DPF/ FAP OFF w Warszawie. Chip Tuning, usuwanie filtrów DPF, Serwis FAP, mechanika, Warszawa i okolice.

5 thoughts on “CHIP TUNING! MAZDA z LPG CX-5 2.5T SKYACTIVE 296KM BEZPOŚREDNI WTRYSK z LPG w Energy Gaz Polska!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!