Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt

Chip Tuning "Gotowiec Stage 1" vs "Mapa Indywidualna Stage 1" / ECM Titanium | TAJEMNICE TUNINGU #1SUBSKRYBUJ KANAŁ:
https://youtube.com/c/PTRPerformance?sub_confirmation=1

W TYM NAGRANIU:
Szybka prezentacja ze nie kazda dostepna na rynku mapa indywidualna jest w 100% indywidualna i wiekszosc powstaje z tzw gotowcow i o ile wszystko wykonane jest prawidlowo to nie musimy tak naprawde obawiac sie o uszkodzenie naszego silnika lub pojazdu.

————

KONTAKT / WSPÓŁPRACA:
info.ptrperformance@gmail.com

————

KILKA SŁÓW O TYM KANALE:
Kanał poświęcony jest głównie w celu udokomentowania jak spełniam swoje motoryzacyjne fantazje, budując tuningowe projekty pojazdów ale i nie tylko, ponieważ od czasu do czasu nagram coś głównie dla Ciebie w celach edukacyjnych lub demonstracyjnych i niekoniecznie będzie związane to z moją pasją, czyli tuningiem.
Od 2003 roku zajmuje się tuningiem oraz elektroniką samochodowa i jestem w stanie podzielić się częścią zdobytej przeze mnie wiedzy w formie nagrań wideo.
Oczywiście należy pamiętać, że żaden człowiek nie jest nieomylny i uczy się całe życie, dlatego też w nagraniach możecie natrafić na jakieś „wpadki” mniejsze lub większe dlatego wszelkie sugestie i uwagi są mile widziane.
Jako że nie chcę łączyć prac zawodowych z pracami prywatnymi to większość nagrań będzie wykonanych w amatorskich warunkach czyli w jednym z moich prywatnych garażyków gdzieś z dala od codziennych obowiązków i czynności zawodowych, gdzieś gdzie „potajemnie” buduje moje samochody i projekty dzięki czemu możecie zobaczyć że ciekawe projekty nie powstają tylko w dużych i dobrze znanych firmach ale również i w prywatnych przydomowych garażach lub innych obiektach jest to możliwe i często nawet o tym nie wiemy do czasu aż ktoś pokaże to publicznie i opisze na forum lub innym portalu społecznościowym 🙂

Mam nadzieję ze z czasem jakość nagrań będzie coraz lepsza dlatego
ZAPRASZAM DO SUBSKRYPCJI I UDOSTĘPNIANIA TEGO KANAŁU I FILMÓW.

POZDRAWIAM PETER 🙂

————

MUSIC:
Music by Joakim Karud http://youtube.com/joakimkarud

DISCLAIMER:
Nie ponoszę odpowiedzialności za żadne czynności wykonane przez widza lub osoby trzecie w wyniku próby wykorzystania informacji zawartych w filmach opublikowanych na tym kanale.

COPYRIGHT:
You do not have permission to download it and re-upload it anywhere in any form. You can click the share button on YouTube for that, or copy/paste the URL to social media.
Copyrighted © to PTR UKLTD

#PeterPTR
#TajemniceTuningu
#PTRPerformance

Ściągniete z Youtube Autochiptuning24.pl/ profesjonalny chip tuning, elektronika samochodowa i DPF/ FAP OFF w Warszawie. Chip Tuning, usuwanie filtrów DPF, Serwis FAP, mechanika, Warszawa i okolice.

23 thoughts on “Chip Tuning "Gotowiec Stage 1" vs "Mapa Indywidualna Stage 1" / ECM Titanium | TAJEMNICE TUNINGU #1

 1. Witam. PTR mam fiata Croma 2007 rok 1.9 multijet 150KM. I zachodze w głowę jeżeli bym wziął przekopiował mapy na stage 1 od auta z tym samym silnikiem tylko innej marki np.: Alfa Romeo 156,159, opel Astra Vectra Zafira, Saab 9-3 9-5 to będzie to chodziło? Wszystkie mają edc16..

 2. Witam radził bym uważać z tym programem zainstalowałem i porównałem z tunerpro plikiem bin z 1.8t i np ecm tit. identyfikuje mape injection(ext) to w rzeczywistości KFMIRL a to 1 z 3 map do kontroli momentu obrotowego.

 3. A jaki program został użyty do zapisania daty z sterownika Ecu silnika ? Ten plik oryginalny informacyjny z Ecu. Słyszałem o Cmd coś tam ale drogi drogi jak na początki i wysadzania starych silników 😉 pozdrawiam

 4. Świetny film.
  Czy mógłbyś podać które mapy w titanium powinny być modyfikowne w celu podniesienia mocy?
  Injection at part of throttle?
  Phase of injection?
  Rail pressure?
  Fuel during acceleration?
  Injection?
  Itd.
  Dzięki.

 5. Dlaczego w momencie jak mam wyszukany i zatwierdzony driver mogę zmieniać tylko niektóre mapy zaznaczając obszar do zmiany np procentowej a w innych nie mogę zaznaczyć obszaru tylko muszę zmieniać każdą komórkę osobno?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!