Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
BMW TRACK POWERHOUSE 123D!

BMW TRACK POWERHOUSE 123D!TODAY WE INTRODUCE OUR NEW TRACK CAR!!

THIS VIDEO WAS CREATED BY JH MEDIA. A SPECIALIST IN AUTOMOTIVE MEDIA.
VISIT www.thejhmedia.co.uk FOR INFORMATION.
JH MEDIA INSTAGRAM- @thejhmedia

➔ Check Out These Popular Videos

► LAMBORGHINI HURACAN LP 610- 4 VS AUDI R8 V10 PERFORMANCE
https://youtu.be/HC222Zelafs

► PORSCHE TAYCAN TURBO S VS PORSCHE CARRERA 992
https://youtu.be/rPXux06nogU

► OUR BMW M5 COMPETITION GETS THE EVOLVE AUTOMOTIVE TREATMENT. 750BHP+ POWER
https://youtu.be/nnFD2vg6Lq8

► OUR NEW CAR REVEAL!! ROAD LEGAL ROCKET!!
https://youtu.be/XrXXSHw7u24

► BMW E9X M3 Rod Bearing Replacement Video
https://youtu.be/ZJnPKY-CKAk

➔ Stay Connected With G-Tech Motor-works

► Website: https://gtechmotorworks.co.uk/
► Facebook: https://www.facebook.com/gtechmotorwo
► Twitter: https://twitter.com/Gtechmotorworks/
► Instagram: https://www.instagram.com/gtechmotorw

➔ Don’t Forget To SUBSCRIBE!
https://www.youtube.com/channel/UCgkb

Ściągniete z Youtube Chip tuning, elektronika samochodowa, DPF/FAP OFF to tylko niektóre z usług, które Autochiptuning24 świadczy klientom na terenie Warszawy. Chiptuning, demontaż filtrów cząstek stałych, serwis FAP, prace mechaniczne to usługi, które można wykonać w okolicach Warszawy.
Elektryczne podejście do zwiększania mocy silnika jest znane jako remapowanie ECU BMW. Usługa może być wykonana w naszej lokalizacji lub bezpośrednio w siedzibie klienta, gdziekolwiek się znajduje. Gwarancja!

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

2 thoughts on “BMW TRACK POWERHOUSE 123D!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!