Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
BMW 525d E39 Chip tuning + pakiet dodatków do oleju - nanotechnologia MyNano przyspieszenie 3 bieg

BMW 525d E39 Chip tuning + pakiet dodatków do oleju – nanotechnologia MyNano przyspieszenie 3 biegPrzyspieszenie – elastyczność 3 bieg – BMW E39 252d po wykonaniu pakietu z nanotechnologią MyNano i chip tuningu.

Jakie korzyści daje połączenie pakietów z technologią MyNano z wykonaniem np.: chip tuningu?

W takim przypadku, kiedy po uprzednim zastosowaniu full pakietów (silnik, skrzynia, napęd) z technologią MyNano wykonuje się regulację tuningową np.: chip tuning zyskuje się dużo więcej niż bez pakietów.

Korzyści jest wiele, począwszy od znacznie lepszej reakcji silnika na zmiany ustawień przez znacznie lepsze generowanie mocy i momentu obrotowego od znacznie niższych obrotów po znaczący wzrost kultury pracy i bezpieczeństwa po tuningu, oczywiście prawidłowo wykonanym.

Czyli w uproszczeniu, celem osiągnięcia pożądanych, wyższych wartości tuningowych, tuner zadaje w programie niższe korekty ustawień niż w silniku bez pakietów a i tak uzyska zadziwiająco wysokie rezultaty.

To wynik wzrostu sprawności i reakcji synergicznej na zmianę parametrów m.in. z powodu znacznie mniejszego tarcia i wyższej szczelności dynamicznej (w tym efektywniejsze spalanie mieszanki).

Uzyskanie takiej elastyczności bez wykonania pakietów jest niemożliwe.

Do tego np: „BMW Diesel po tuningu nie musi dymić na czarno, może jechać na czysto” a zarazem dysponuje bardzo dobrą elastycznością i dynamiką.

Ten egzemplarz jest w stanie płynnie przyspieszać od 1000 obrotów, nawet na najwyższym 5 tym biegu (również poprzez tempomat) i silnik płynnie, bez zawahania, wibracji przyspiesza.

Więcej informacji o tej przełomowej technologii na www.mynano.pl

Ściągniete z Youtube Chip tuning, elektronika samochodowa, DPF/FAP OFF to tylko niektóre z usług, które Autochiptuning24 świadczy klientom na terenie Warszawy. Chiptuning, demontaż filtrów cząstek stałych, serwis FAP, prace mechaniczne to usługi, które można wykonać w okolicach Warszawy.
Elektryczne podejście do zwiększania mocy silnika jest znane jako remapowanie ECU BMW. Usługa może być wykonana w naszej lokalizacji lub bezpośrednio w siedzibie klienta, gdziekolwiek się znajduje. Gwarancja!

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!