Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
Betrug an der S-Klasse.. KM Stand zurückgedreht?

Betrug an der S-Klasse.. KM Stand zurückgedreht?Die wichtigsten Links zu Autosiastik: https://linktr.ee/autosiastik

COZY WORK – Du verdienst es.

Welcher Handwerker hat es nicht verdient in gemütlichen Arbeitsklamotten zu arbeiten? Cozy Work – unsere Lösung für bequemes Arbeiten.
https://www.cozy-work.de/

Unsere Partner:
GEDORE: https://www.klann-online.de
Rotary Lift: https://rotarylift.eu/de/
Ravaglioli: https://ravaglioli.com/de/
Carbon: http://www.carbon.ag/
SchweissKompass: https://www.schweisskompass.de/

Schaut auch auf jeden Fall hier vorbei! 😎
@BobergDerEchte
@Eicko Performance
@Hagen Amstep
@Maeximiliano

# FOLGT UNS AUF
› INSTAGRAM https://www.instagram.com/autosiastik/
› FACEBOOK https://www.facebook.com/autosiastik
› TIKTOK https://www.tiktok.com/@autosiastik?​​​

# BESUCHT UNS
› Carl-Zeiss-Straße 1
› 24568 Kaltenkirchen
› info@autosiastik.de
› Bei Fragen, ruft gerne durch! 📱 04193 378 282 6 🔥

https://www.autosiastik.de/

a͟͟͟͞͞͞u͟͟͟͞͞͞t͟͟͟͞͞͞o͟͟͟͞͞͞s͟͟͟͞͞͞i͟͟͟͞͞͞a͟͟͟͞͞͞s͟͟͟͞͞͞t͟͟͟͞͞͞i͟͟͟͞͞͞k͟͟͟͞͞͞

#tuning

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!