Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
AUDI A3 8P 2.0TFSI AXX po chipsie i prawie 300 tys. km nalotu co pokażę?

AUDI A3 8P 2.0TFSI AXX po chipsie i prawie 300 tys. km nalotu co pokażę?Hej dziś w stare ale jare audi A3 8P 🙂 tak wiem ciężko w to uwierzyć ale ta generacja popularnej Audiczki zadebiutowała 18 lat …

Ściągniete z Youtube Chip tuning, elektronika samochodowa, DPF/FAP OFF to tylko niektóre z usług, które Autochiptuning24 świadczy klientom na terenie Warszawy. Chiptuning, demontaż filtrów cząstek stałych, serwis FAP, prace mechaniczne to usługi, które można wykonać w okolicach Warszawy.
Elektryczne podejście do zwiększania mocy silnika jest znane jako remapowanie ECU BMW. Usługa może być wykonana w naszej lokalizacji lub bezpośrednio w siedzibie klienta, gdziekolwiek się znajduje. Gwarancja!

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

24 thoughts on “AUDI A3 8P 2.0TFSI AXX po chipsie i prawie 300 tys. km nalotu co pokażę?

  1. Ja mam ea888 i tak bral olej. Zmienione tloki i w zasadzie wszystko co potrzeba bylo, troche gratów dorzucone i wyszlo 334km. I borykam sie z problemem chwilowego odciecia mocy przy ok 3-4tys obr przy wiekszym bucie. Nikt nie umie mi pomoc. Na kompie czysto. Paliwo cisnienie trzyma, doladowanie tez. Wymienione albo podmienione juz chyba wszystko i nikt nie umie mi pomóc.

  2. W jaki sposób można się do was dostać na pokazanie swojego strupka? Opel Signum Z19DTH, 320tys km. Jestem z okolicy, za samo hamowanie mogę oczywiście zapłacić.

  3. Może właściciel samochodu odpowie, też mi wyskakuje co jakis czas błąd z odpowietrzeniem zbiornika paliwa, zastanawiam sie czy zmienić zawór n80 ? co było powodem w twoim egzemplarzu ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!