Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt

44tuning.pl Chip tuning i Nie tylko – Honda Civic 1.8 140 KM Stage 1+ przyrost 21 KMTo kolejny samochód z silnikiem wolnossącym bez turbo wykonany w pakiecie SuperStreet Stage 1+ . W tym przypadku Honda Civic 1.8 140 KM ze skrzynią automatyczną.

Seryjnie pokazała 142 KM i 176 Nm, jednakże podczas jazdy na drodze, reakcja na naciśnięcie pedału gazu, reakcja skrzyni biegów iście dramatyczna.

Użytkownik, który służbowo jeździ samochodem innej marki z silnikiem 1.5 Turbo bał się nią jeździć.

Jednak po wykonaniu pakietu zmian Stage 1+: dolot powietrza Stage 1, usunięcie LSPI (samozapłonów), olej Motul, Nanotechnologia Panther Racing 24 ml po uprzednim zastosowaniu wersji Grafen, świece Brisk Premium Evo i moduł DBW do lepszego wykorzystania strategii przepustnicy.

Bez ingerencji w oprogramowanie fabryczne (bez chip tuningu) jednostka napędowa dostała „drugie życie”. 163 KM i 200 Nm czyli 21 KM i 24 Nm więcej, przy czym przy 1800 obrotach jest już 40 Nm więcej niż seryjnie. Do tego w silniku znacznie mniejsze opory własne, usunięte zjawisko samozapłonów wpłynęło na uzyskanie przez silnik niesamowitej żwawości.

Ponadto kultura pracy, stabilność, hałas zmieniła się do tego stopnia, że na biegu jałowym, przy spokojnej jeździe do ok. 4000 obrotów kompletnie nie słychać silnika.

Za to efekty podczas jazdy, bezcenne! Poprawa przyspieszenie do 100 km/h ponad 2 sekundy. Elastyczność to już zmiana kolosalna. Na tyle duża, że klient stwierdził iż teraz jego Honda jest żwawsza niż jego służbowe 1.5 Turbo.

To kolejny dowód na to, że silniki wolnossące mają bardzo duży potencjał, który można wykorzystać nawet bez konieczności wykonania chip tuningu.

Więcej informacji o naszych pakietach znajdziecie tutaj:

https://44tuning.pl/nie-tylko-chip-tuning-silniki-wolnossace-maja-duzy-potencjal-do-tuningu

Ściągniete z Youtube Autochiptuning24.pl/ profesjonalny chip tuning, elektronika samochodowa i DPF/ FAP OFF w Warszawie. Chip Tuning, usuwanie filtrów DPF, Serwis FAP, mechanika, Warszawa i okolice.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!