Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
2014 KIA Optima 1.7 CRDI (Chiptuning) | V-MAX. Próba autostradowa. 0-100, 100-200 km/h.

2014 KIA Optima 1.7 CRDI (Chiptuning) | V-MAX. Próba autostradowa. 0-100, 100-200 km/h.2014 KIA Optima 1.7 CRDI Automatic

Sklep Petrolhead Number One SHOP:
https://www.facebook.com/Petrolhead-Number-One-Shop-106557027946098
PetrolheadNumberOneShop@interia.pl

Jeśli uważasz, że Twój samochód powinien wystąpić w jednym z odcinków – napisz👍:
PetrolheadNumberOne@gmail.com
(zgłoszenia raczej Szczecin i okolice)
FACEBOOK:
https://www.facebook.com/PetrolheadNumberOne

Kia Optima trzeciej generacji z 1.7 CRDI pod maską nie jest demonem prędkości. Chiptuning jednak jej dużo dodaje.

Zapraszam do śledzenia oraz subskrypcji kanału.

#Kia #Optima #Autobahn

Seria:
1.7 CRDI | 137 KM | 320 Nm | 197 km/h | 11.7 s – 100 km/h

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

37 thoughts on “2014 KIA Optima 1.7 CRDI (Chiptuning) | V-MAX. Próba autostradowa. 0-100, 100-200 km/h.

  1. @Petrolhead Number One może jakiś krótki komentarz w formie filmiku na temat hejtu, epitetów i wyłączonych komentarzy pod filmami z CLSem? To może oczyścić atmosferę i zapobiec takim zachowaniom w przyszłości. Czy w ogóle jest co komentować w tym temacie?

  2. Siema, petrolheadzi! Pracowałem kiedyś w salonie samochodowym w Moskwie. Najpopularniejszą modyfikacją była z silnikiem 2,4 l, diezelka nie ma na rynku rosyjskim, ale był (i nadal jest w nowszym modelu K5) silnik V6 o pojemności 3,5 L. To jest kawał maszyny, jechać takim samochodem po autostradach to prawdziwa przyjemność. Ale i zużycie rzadko wynosi mniej niż 15-16 litrów na setkę. Jednak kogo to w Rosji obchodzi, gdy litr benzyny 95 kosztuje 3.95 zł (przewalutowane)

  3. Kia spoko jedzie po tym wirusie. Ale komentarzy sie nie wyłącza ( dot. poprzedniego filmu mercedes.) jak są negatywne opinie co do auta. Chyba każdy może napisać co myśli?! Czy nie?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!