Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
2009 BMW E61 535d (CHIPTUNING) - Próba autostradowa i prezentacja z bliska.

2009 BMW E61 535d (CHIPTUNING) – Próba autostradowa i prezentacja z bliska.2009 BMW E61 535d Touring

Jeśli uważasz, że Twój samochód powinien wystąpić w jednym z odcinków – napisz👍:
petrolheadnumberone@gmail.com
(zgłoszenia raczej Szczecin i okolice)
FACEBOOK: https://www.facebook.com/PetrolheadNumberOne/

Dziś wybieramy się na wycieczkę za granicę 11 letnią BMW serii 5 w wersji Touring. Samochód jest skonfigurowany z najmocniejszym silnikiem diesla, który dodatkowo jest wzmocniony poprzez chiptuning.

Zapraszam do śledzenia oraz subskrypcji kanału.

#BMW #535d #Autobahn
3.0 bi-turbo diesel | 346 KM | 695 Nm | ??? km/h | ??.? sec – 100 km/h

Ściągniete z Youtube

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

49 thoughts on “2009 BMW E61 535d (CHIPTUNING) – Próba autostradowa i prezentacja z bliska.

  1. Witam korzystając z okazji zapytam. Posiadam e60 535d 272km (obecnie 384km 740nm) hybrydy, intercooler Wagner. Mam taki problem ze jak daje ostro gaz w podłogę to zaczyna wywalac płyn korkiem. Gdy jadę np stałą prędkością 180 to ani kropli. Wystarczy że z pedałem w podłodze przyspieszę kilkanascie razy od 50 do 200 i wywala płyn.. Test na uszczelke robiony i nic nie wykazał. Wymieniony termostat oczywiście ori, zbiorniczek z korkiem i krociec w głowicy. Ktoś coś podpowie?

  2. Bagażnik mogłeś pokazać jaki jest pakowny…. oczywiście facetów tyłki bajery interesują. Szybko przycisk ze się składa i x czasu klamkę w drzwiach

  3. ładnie idzie ta peird.lona retunda co do porownania z mercem jeszcze nuiepatryzlem w dane zeby powiedziec co idzie lepiej etc .ok obadalem mocy masy zblizone bedzie podobnie chociaz jeszcze zostaja kwestie jak straty w przensieniu napedu aero predkosc zmiany biegu i szerokosc piku wzgleem roznic w dlugosciach przleozen ale pozatym wygalda ze beda szly podobnie x .i to nie 5,4 tylko 5,5 litra w amg .

  4. Kiedyś z bratem i kolegami siedzimy w barze.Dołączył jakiś koleś,i nadaje na kierowców TIRów.A my w czterech sami Tirowcy.Śmiejemy się i Tiry na tory,krzyczymy.Gościu podłapał,i dalej jedzie po tirowcach.A my nic,tylko śmiech.W końcu pojedli,pożegnali się z kolegą,i jak na komendę,każdy do swojego pudła.Mina kolesia bezcenna,hehe.

  5. Kupiłem bmw e60 3.0d 218km w tamtym roku. Włożyłem w nią 15000 w naprawy. Te auto były dobre ale 15 lat temu, teraz to zajechane diezle padaki z wycietymi dpf. Niemcy dobrze wiedzą kiedy się pozbywać starych aut. Ostatni samochód używany w moim życiu. W dupie mam to. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!