Ładowanie…

Chip Tuning Warszawa

Chiptuning Warszawa - Zwiększenie mocy silnika, Eco-tuning - modyfikacje, tuning silnika.
Kontakt
2009 BMW E61 535d (CHIPTUNING) - Ile pali w mieście?

2009 BMW E61 535d (CHIPTUNING) – Ile pali w mieście?2009 BMW E61 535d Touring Jeśli uważasz, że Twój samochód powinien wystąpić w jednym z odcinków – napisz : …

Ściągniete z Youtube Chip tuning, elektronika samochodowa, DPF/FAP OFF to tylko niektóre z usług, które Autochiptuning24 świadczy klientom na terenie Warszawy. Chiptuning, demontaż filtrów cząstek stałych, serwis FAP, prace mechaniczne to usługi, które można wykonać w okolicach Warszawy.
Elektryczne podejście do zwiększania mocy silnika jest znane jako remapowanie ECU BMW. Usługa może być wykonana w naszej lokalizacji lub bezpośrednio w siedzibie klienta, gdziekolwiek się znajduje. Gwarancja!

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

31 thoughts on “2009 BMW E61 535d (CHIPTUNING) – Ile pali w mieście?

  1. To bogata wersja wyposażenia ktoś sobie zamówił niestandardowe wyposażenie w postaci kierunkowskazów hehe nabijam się tylko fajna fura z dużą ilością niuta pozdro

  2. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę że komputery oszukują taki pomiar jest mało miarodajny mam E61 525 d z manualną skrzynią biegów program w komputerze na 220 koni w cyklu mieszanym pali między 8,5 a 9 l
    Uważam że te 220 koni w zupełności na ten samochód wystarczy od zera do setki w 7,7 sekundy 230 na godzinę prędkość maksymalna nie ma teraz gdzie jeździć co kawałek pały stoją z radarami 😃Pozdrawiam Grzegorz

  3. Miałem w życiu kilkadziesiąt aut, zawsze w garażu mam min. 4 na stanie w roku. Miałem auta i tanie i drogie,bardzo szybkie i wolne.Ale miałem dwie takie identyczne Bejce E61 535d jak ta na filmie i z moich doświadczeń motoryzacji uważam, że to jest jeden z najlepszych samochodów na tej planecie. Jakość wykonania,osiągi,prowadzenie,sylwetka i spalanie nie do pobicia. Obecnie mam tez in garage F11 535d i G30 540d i te modele zatraciły sporo z typoszeregu E60, daleko im do znaku firmowego "Radość z jazdy"

  4. A ludzie na grupach dalej piszą, że 3.0d palą mało, bo nie trzeba tak mocno gazu wciskać. Raz miałem dyskusję z gościem z własnie E60 3.0d po chipie na 350hp i mówił, że spalanie w mieście niecałe 7 litrów, bo auto ma moc z dołu i lekko muska gaz i już przyspiesza 😀 Moje 1.9 TDI PD po mapie na 170 przy NORMALNEJ jeździe, do 4k rpm czasami spala 9 litrów z cyklu miejskim.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!