Zadzwoń +48 570 933 114

E-mail: naprawahybrydy@gmail.com

Otwarcie: Poniedziałek do Sobota
8:00-19:00

🚙 GTA V TUNING en Los Santos – Obey Tailgater "El coche de Michael" (Antes y Despues)

🚙 GTA V TUNING en Los Santos – Obey Tailgater "El coche de Michael" (Antes y Despues)

Mechanik i Elektryk Warszawa – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk +48 512 149 689GTA V TUNING en Los Santos

¿Nueva serie? SI
¿Otra vez en GTA V? SI
¿Y ahora que? TUNING!!!!!!!!

░▒▓Estoy en las Redes Sociales! ▓▒░

Instagram: https://www.instagram.com/srcabezonyt/

Facebook: https://www.facebook.com/SrCabezon-456949247762730/

Twitter: https://twitter.com/SrCabezonYT

Discord: https://discord.gg/8PDhPHb

░▒▓Juegos mas baratos, hasta un 70% de descuento en IG: ▓▒░

https://www.instant-gaming.com/igr/SrCabezon/

░▒▓Mi Equipo: ▓▒░

Placa: Msi 970 Gaming X
Chip: AMD FX – 8350 Eight Core
Ram: 4x 4GB Kingston PC3-12800 (16GB)
Gráficos: NVIDIA GeForce GTX 1060 3Gb Ddr5
D.Duro Maestro: SSD Samsung 860EVO 512Gb
Refrigeracion Liquida: Enermax LiquidMax II
Torre Atx: Cooler Master MasterBox Lite 5
Teclado/Raton: Mars Gaming Zeus
Capturadora: Hauppauge HD Pvr2
Micrófono: Neewer NW-700
Grabador: OBS Studio / Nvidia Gforce Experience
Volante: Pad Xbox One
Silla: Newskill Takamikura
Pantalla: LG 32MP58HQ de 32¨

ⓈⓇ.ⒸⒶⒷⒺⓏⓄⓃ

Ściągniete z Youtube Chip tuning, elektronika samochodowa, DPF/FAP OFF to tylko niektóre z usług, które Autochiptuning24 świadczy klientom na terenie Warszawy. Chiptuning, demontaż filtrów cząstek stałych, serwis FAP, prace mechaniczne to usługi, które można wykonać w okolicach Warszawy.
Elektryczne podejście do zwiększania mocy silnika jest znane jako remapowanie ECU BMW. Usługa może być wykonana w naszej lokalizacji lub bezpośrednio w siedzibie klienta, gdziekolwiek się znajduje. Gwarancja!

Chiptuning to usługa, w której mechanik elektronicznie zwiększa moc wyjściową silnika samochodowego, modyfikując ustawienia w jednostce sterującej silnika samochodu. Ta usługa jest również znana jako „dostrajanie”. Chip tuning, czyszczenie DPF, modyfikacja osiągów silników diesla, poprawa osiągów ciężarówek i ciągników za pomocą dodatków mocy: robimy to wszystko i robimy to lepiej niż ktokolwiek inny w Warszawie.

Chip tuning w pojazdach samochodowych. Obecnie istnieje ponad 35 000 różnych kombinacji silników, które mogą być obsługiwane przez V-Tuning. Dowolny typ, prywatny, van, ciężarówka lub pojazd rolniczy to kategorie, według których można sortować. Zwiększenie osiągów pojazdu poprzez „chip tuning” polega na wprowadzeniu modyfikacji oprogramowania jednostki sterującej silnika (ECU). Tuning to problem, który musi rozwiązać każdy producent OEM.

Chiptuning silników wysokoprężnych i benzynowych, w tym samochodów ciężarowych, to nasza specjalność; proces ten zwiększa moc, jednocześnie zmniejszając całkowite zużycie paliwa przez silnik. Proces modyfikacji częstotliwości pracy chipa Serwis i naprawy BMW Minis obejmujące układy DPF, EGR, AdBlue. Samochody wymagają regularnych przeglądów i napraw. Istnieje możliwość tuningu chipa samochodu w Warszawie, a także naprawy hamulców, rozkręcania silnika czy regulacji elementów mechanicznych samochodu. Chipy do tuningu dostępne dla każdej marki i modelu.

Fachowo wykonałem usługi tuningowe realizowane zdalnie. Prześlij nam oprogramowanie rip car przez e-mail. Wprowadzimy w nim pewne poprawki, aby działał płynniej. Słowo „hiptuning” odnosi się do szczególnego podejścia do procesu tuningu silnika. Niezbędne jest dokonanie modyfikacji w oprogramowaniu elektronicznej jednostki sterującej (ECU) w celu uzyskania pożądanego efektu na osiągi silnika.

Czy możesz mi wyjaśnić, czym jest chiptuning? Zmiany w układzie napędowym BMW? Co do cholery jest nie tak z twoim samochodem, mówiąc wprost? Jednym słowem, chip tuning Twojego BMW to prosta metoda, która pomoże Ci wydobyć dodatkową moc z silnika Twojego pojazdu.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk +48 512 149 689

Jedna odpowiedź do “🚙 GTA V TUNING en Los Santos – Obey Tailgater "El coche de Michael" (Antes y Despues)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now ButtonZadzwoń!